Typy bukmacherskie za darmo – 13 marca. Pewniaki na dziś

Pierwsze dzisiejsze spotkanie w angielskiej Premier League będzie to rywalizacja na Elland Road, gdzie to o ligowe punkty powalczą Leeds z Chelsea. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 13:30.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Gospodarze spotkania w ostatnich tygodniach nie prezentują się zbyt dobrze. Ekipa Leeds przegrała cztery z pięciu ostatnich meczy to wszystko sprawiło, ze spadli w ligowej tabeli. Podopieczni Bielsy w tym sezonie grają bezkompromisowo, gdzie to wygrywają lub przegrywają swoje mecze.

Do tego trzeba dodać, ze ta ekipa strzela sporo bramek, ale i również wcale nie mniej ich nie tracą. Najtrudniej Pawiom jest rywalizować z lepszymi zespołami od siebie, gdzie to nie raz tracili punkty. A do tego również mają problemy z zespołami o sporym potencjale ofensywnym.

Chelsea radzi sobie całkiem dobrze i mają spory potencjał oraz możliwości. Leeds nie raz zagroziło w tym w tym, ale widać, że ten zespół nie prezentuje swojej najlepszej dyspozycji” – pisze typer portalu www.betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Drużyna Chelsea po zmieniani trenera radzi sobie dużo lepiej. Przede wszystkim w defensywie, gdzie to nie tracą sporo bramek. Widać, że przede wszystkim Tuchel przede wszystkim przykuwa dużą uwagę do gry jego zespołu w obronie. W tym elemencie The Blues stanowią solidny kolektyw i to powinno być również widoczne w dzisiejszej rywalizacji.

Dyspozycja tego zespołu również jest bardzo dobra, ponieważ The Blues wygrali wygrali osiem z dziesięciu spotkań w ostatnim czasie we wszystkich rozgrywkach. Do tego pod względem kadrowym również przewyższają sowich rywali, bowiem w swoich szeregach maja bardzo ciekawych zawodników, jak Mount, Werner, czy też Abraham.

Reasumując, faworytami tego meczu są piłkarze Chelsea. The Blues przewyższa swoich rywali i to dosyć wyraźnie. I jeśli zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Mecz Leeds – Chelsea można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Leeds – Chelsea21.65Fortuna
Leeds – ChelseaBTTS1.74Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button