Typy bukmacherskie za darmo – 14 lutego. Pewniak na dziś

Jedno z niedzielnych spotkań w francuskiej Ligue 1 będzie to spotkanie na Stade Pierre-Mauroy, a tam miejscowa drużyna Lille powalczy z Brestem. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 17:00.

Darmowe typy na mecz Lille – Brest

Darmowe typy na mecz Lille – Brest

Trzeba śmiało powiedzieć, że te starcie ma tylko jednego faworyta., Oczywiście da nim gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tego spotkania. Wszystkie atuty ekipa Lille ma za sobą pozostaje im tylko potwierdzić na boisku. W dodatku grają przed własną publicznością.

Drużyna Lille walczy o Mistrzostwo Francjii. Niewąptliwie nie będzie to łatwe zadanie, ale zajęcia czołowych pozycji, jak najbardziej realne. Tym bardziej, że cały czas prezentują solidną dyspozycję. Podczas każdego z pięciu ostatnich spotkań za każdym razem zdobywali komplet punktów.

Lille trzeba powiedzieć, ze pod względem jakości gry zdecydowanie przewyższa swoich rywali. Są niewątpliwie zdecydowanie mocniejszą ekipą i jeśli zagrają na swoim poziomie spokojnie zdobędą komplet punktów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Trzeba śmiało powiedzieć, że gospodarze pod względem jakości gry zdecydowanie przewyższają swoich rywali. Są dużo lepiej rozgniewani an boisku, nie popełniają błędów. Do tego widać solidność pomiędzy formacji, ponieważ nie ma „dziur”. Każdy z piłkarzy dobrze wie co ma robić.

Ekipa Brestu jak spisywała się słabo tak nadal się spisuje. Jednak największym ich problemem są spotkania wyjazdowego. Podczas ostatnich sześciu starć w „delegacjach” nie zanotowali żadnej wygranej. Kolejny ich problem to defensywa, gdzie tracą dużą ilość bramek. Jedynie drużyna Nimes ma mniej straconych goli od nich.

Reasumując, faworytami tego pojedynku przynajmniej dla dla mnie gospodarze. I jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tej potyczki.

Mecz Lille – Brest można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Lille – Brest11.63Fortuna
Lille – Brestunder 3.51.61Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button