Typy bukmacherskie za darmo – 18 stycznie. Typy dnia.

Jedno z dzisiejszych spotkań we włoskiej Serie A będzie to rywalizacja pomiędzy Cagliari z AC Milan. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytem tego meczu niewątpliwie są przyjezdni.

Cagliari – Milan: : Typy bukmacherskie, analiza meczu, kursy, stream

Cagliari – Milan: Typy bukmacherskie, analiza meczu, kursy, stream

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest spora, co zresztą pokazuje to tabela, gdzie obie ekipy sklasyfikowane są po dwóch odmiennych stronach. Gospodarze widać, ze za cel mają utrzymanie się w lidze. Natomiast zdecydowanie większe ambicje mają przyjezdni, którzy mają ogromne szanse na zakończenie zmagań w TOP 3.

Piłkarze Cagliari od początku sezonu radzą sobie bardzo słabo. I trudno spodziewać się, żeby coś nagle mogłoby się zmienić. Fakt, że ta ekipa zdobyła zaledwie jeden punkt w pięciu ostatnich pojedynkach jest tego najlepszym dowodem. Zdecydowanie lepiej w tym okresie wiodło się drużynie Milanu, która wygrała cztery spotkania i raz przegrała.

Milan jest wyraźnym faworytem tej rywalizacji. Wszystkie atuty w tym pojedynku mają za sobą. W dodatku do gry wraca Zlatan, który daję jeszcze większą jakość temu zespołowi” – pisze typer portalu https://betonline.net.pl

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Przebieg tej rywalizacji można powiedzieć, że nie jest trudny do przewidzenia, ponieważ od początku starcia tempo powinni dyktować podopieczni Poliego. Ekipa Milanu potrafi utrzymywać się przy piłce przez dłuższy okres czasu. Do tego widać, że maja wypracowane schematy gry. Są groźni zarówno z kontry, ale i stałych fragmentów gry.

Trudne zadanie podczas tego spotkania czeka gospodarzy. Tym bardziej, że w defensywie spisują się fatalnie i od początku spotkania. A podczas dzisiejszej rywalizacji trzeba powiedzieć, że nie raz obrona będzie wystawiona na próbę. Tym bardziej ciężko będzie im na pewno zatrzymać Zlatana, który jest głodny gry. Również mecze bezpośrednie w roli zdecydowanych faworytów stawiają gości.

Reasumując, trzeba powiedzieć, że póki co Milan swoich rywali przewyższa minimum o jedną klasę. Wszystkie atuty mają po swojej stronie i spokojnie stać ich na zwycięstwo.

Mecz Cagliari – Milan można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Cagliari – Milan21.65Fortuna
Cagliari – Milanover 2.51.58Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button