Typy bukmacherskie za darmo – 2 kwietnia. Typy dnia

Jedno z dzisiejszych spotkań w hiszpańśkiej LaLidze będzie to rywalizacja pomiędzy Levante z Huesca. Chyba tutaj nikogo nie zaskoczę twierdząc, że faworytami tej rywalizacji niewątpliwie są gospodarze.

Levante – Huesca: Czy to pewniak?

Levante – Huesca: Czy to pewniak?

Pierwszy atut przemawiający za gospodarzami jest to spora różnica w tabeli, która wynosi czternaście punktów. Do tego Huesca zamyka ją. Poza tym przyjezdni, jak radzili sobie przeciętnie tak nadal grają.

Najlepszy tego dowodów jest taki, że w czterech ostatnich meczach nie wygrali żadnego meczu. W delegacjach od początku sezonu gra im słabo się układa, a fakt jednej wygranej w ośmiu starciach jest tego dowodem.

Gospodarze trzeba powiedzieć, że mają dobrą okazję do powiększenia swojego dorobku punktowego. Bowiem trudno spodziewać się, aby Huesca postawiła tutaj trudne warunki gospodarzom” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Levante owszem do potęg piłkarskich na pewno nie należy, Jednak jest to niewątpliwie drużyna o znacznie większym potencjale od swoich rywali.

Do tego są dużo lepiej zbilansować drużyną. Do tego znacząco lepiej radzą sobie w ofensywie od swoich przeciwników, gdzie nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sytuacji bramkowych, które w dodatku zamieniają na bramki. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ w swoim zespole mają takich zawodników, jak Roger oraz Morales.

Reasumując, na pewno więcej atutów podczas tego spotkania są po stornie gospodarze. I jeśli nie zlekceważą rywali to spokojne stać ich jest na zwycięstwo.

Spotkanie Levante – Huesca można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Levante – Huesca1x1.37Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button