Typy bukmacherskie za darmo – 2 marca. Pewniaki na dziś

Rozkręcamy się na dobre z sezonem tenisowym. Jedno z dzisiejszych pojedynków bezie to rywalizacja pomiędzy Ramosem Vinolasem z Rune. Będzie to pojedynek w ramach pierwszej kolejki turnieju w Buenos Aires.

Darmowe pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Śmiało można powiedzieć, ze faworyt tego spotkania jet tylko jeden. Rzecz jasna jest im Ramos. Po pierwsze jest zdecydowanie bardziej doświadczonym zawodnikiem od swojego rywala. Posiada dużo większe ogranie na arenie międzynarodowej.

Do tego na clayu czuje się bardzo dobrze. Bowiem to właśnie na tej nawierzchni osiąga swoje największe sukcesy w karierze. Wystarczy zobaczyć na bilans tego zawodnika z roku 2019, gdzie to regularnie odbywały się turnieje. I na poziomie ATP wygrał czterdzieści jeden meczy i dwadzieścia jeden razy przegrywał.

„Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest spora i śmiem twierdzić, że będzie to widoczne na parkiecie, gdzie Vinolas powinien dosyć pewnie wygrać swój pojedynek” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Rune jest to zawodnik, który dopiero rozpoczyna swoją karierze tenisową. Bowiem ten zawodnik ma dopiero osiemnaście lat. W dodatku będzie dla niego spore utrudnienie w tym meczu z powodu, że Ramosem jest leworęcznym zawodnikiem.

Dodać trzeba również, że ten zawodnik do tej pory rozgrywał swoje mecze na poziomie ITFów, gdzie to radził sobie całkiem dobrze, Jednak drugiej strony trzeba dodać, że w żadnym spotkaniu nie miał trudnych rywali. Ba mało tego, to każdego starcia przystępował, jako wyraźny faworyt.

Reasumując, jeśli Ramos zagra podczas tej potyczki na swoim poziomie to nie powinien mieć tutaj zbyt wieszczych problemów z wygraniem tej batalii. Hiszpan jest przede wszystkim zdecydowanie lepszym zawodnikiem, a do tego bardziej doświadczonym.

Mecz Ramos Vinolas – Rune można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Ramos Vinolas – Rune11.39Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button