Typy bukmacherskie za darmo – 20 stycznie. Pewniak na dziś

Jedno z środowych spotkań w angielskiej Premier League będzie to konfrontacja na Etihad Stadium, gdzie to o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Manchesteru United z Aston Villa. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tej rywalizacji są gospodarze.

Manchester City – Aston Villa: Typy bukmacherskie, analiza meczu, kursy, stream

Manchester City – Aston Villa: Typy bukmacherskie, analiza meczu, kursy, stream

Podopieczni Guardioli widać, że złapali „wiatr w żagle”. Idą od zwycięstwa do zwycięstwa i na pewno swoją dobrą dyspozycję będą chcieli potwierdzić podczas tej rywalizacji. W ostatnich meczach regularnie wygrywali. I chcąc na pewno liczyć na Mistrzostwo to nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z tak przeciętnym zespołem, jak Aston Villa.

O ile początek sezonu w wykonaniu drużyny Aston Villa był całkiem udany to już wraz z kolejnymi meczami nie jest tak kolorowo. Obecnie sfalsyfikowani są w środku stawki i na pewno o takie pozycje będą walczyć.

Obywatele widać, ze grają coraz lepiej i niewątpliwie podczas tej rywalizacji będą przeważać przez zdecydowaą większość. O każdy inny wynik niż ich wygrana będzie tutaj sporą niespodzianka” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Podopieczni Guardioli mają potencjał na zdominowanie rywala od samego początku. Zdecydowanie lepiej operują piłką od rywali, a poza tym pod względem doświadczania i możliwości zdecydowanie górują nad rywalami. Nie da się ukryć, że podopieczni Guardioli od pierwszej minuty będą chcieli narzuci swój styl gry. A są wstanie stwarzać sobie duża ilość sytuacji bramkowych i zamieniać je na bramki.

Nie da się ukryć, że drużyna Aston Villa przede wszystkim będzie tutaj nastawiona na defensywę. Dla nich przecież jeden punkt podczas takiego spotkania będzie to spory sukces. Jednak znacząco obniżyli swój poziom. Warto jest zaznaczyć, że jak podczas ostatnich meczy punktowali to przede wszystkim z niżej notowanymi rywalami.

Reasumując, faworytami tego meczu są gospodarze. I jeśli nie zlekceważ tutaj swoich rywali to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną, ponieważ pod względem potencjału zdecydowanie przewyższają swoich przeciwników.

Mecz Manchester City – Aston Villa można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Manchester City – Aston Villa11.32Fortuna
Manchester City – Aston VillaMan City – 1.51.87Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button