Typy bukmacherskie za darmo – 23 marca. Pewniaki na dziś

Jedno z dzisiejszych pojedynków podczas turnieju w Miami będzie to rywalizacja pomiędzy Kaią Kanapi z Lauren Davis. Faworytką tego spotkania niewątpliwie jest Kaia, która nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Również pomiędzy tymi zawodniczkami jest bardzo duża. Owszem w rankingu WTA dzieli te zawodniczki niespełna szesnaście miejsc. To jednak pod względem doświadczenia zdecydowanie lepiej to wszystko wygląda po stronie Kai.

Patrząc na obecny sezon, ale i minione lata to trzeba zaznaczyć, ze Kanai lepiej sobie radziła na hardzie, gdzie to notowała dużo lepsze wyniki. DO tego swoim doświadczeniem góruje dzisiaj nad rywalką co powinna to również pokazać na korcie.

Kanapi gra w miarę swoim możliwości od dłuższego czasu. Na pewno nie jest to tak solidna zawodniczka, jak kilka lat temu. Jednak możliwości ma dużo większe od swojej rywalki” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Trzeba powiedzieć, że również Kanapi w tym sezonie radzi sobie dobrze. Podczas Gippsland Trophy doszła do finału. w Australian Open doszła do trzeciej rundy, zaś w Dubaiu po dobrej grze przegrała z Rogers.

Jeśli idzie o wyniki Davis tow żadnym wypadku nie są one za dobre, ponieważ przegrywała kolejno w pierwszych rundach podczas Grampians Trophy, Austrlian Open, Phillip Island Trophy. Owszem doszła do ćwierćfinału w Guadalajara, ale trzeba zaznczyć, że nie miała tam żadnych trudnych rywalek.

Reasumując, faworytką tego spotkanie niewątpliwie jest Davis, która nie powinna mieć tutaj zbyt większych problemów wygraną. Pod warunkiem, że te spotkanie rozegra na swoim poziomie i nie zlekceważy rywalki.

Mecz Kanepi – Davis  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Kanepi – Davis21.32Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button