Typy bukmacherskie za darmo – 24 marca. Pewniaki na dziś

Po blisko półrocznej przerwie wracamy do spotkań reprezentacyjnych. Już w najbliższą środę, tj. 24 marca zostaną pierwsze mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata. Jedno z środowych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Francją z Ukrainą.

Darmowe pewne typy na mecz Francja – Ukraina

Darmowe pewne typy na mecz Francja – Ukraina

Ameryki tutaj chyba nie odkryję twierdząc, że faworytami tej rywalizacji niewątpliwie są Francuzi, którzy przewyższają swoich rywali minimum o jedną klasę. W dodatku ten mecz rozegrają u siebie w związku z tym będą chcieli zanotować tym bardziej wygraną.

W dodatku jest to pierwsza runda eliminacja. A jak dobrze wiadomo bezpośrednio na Mundial awansuje jedna ekipa. Francuzi, jak dobrze wiadomo podczas MŚ będą bronić tytułu z poprzedniej edycji.

Wszystkie atuty trzeba powiedzieć, że Francuzi mają po swojej stronie. I jeśli zaprezentują się na swoim poziomie to spokojnie powinni wygrać ten mecz” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Warto jest przypomnieć, ze Francuzi pokazali sporą różnicę klas pomiędzy tymi zespołami podczas pojedynków na jesienni, gdzie to wygrali swoje spotkanie, aż 7-1. Owszem o powtórzenie wyniku nie będzie łatwo, ale przede wszystkim w ofensywie Trójkolorowi mają ogromny potencjał. Bowiem szansę na grę od pierwszej minuty przecież mają Mbappe, Giorud, Girezmann, Pogba, czy też Kante. Każdego przecież z nich stać na strzelenie bramki, ale u wypracowanie sobie sytuacji bramkowych.

Reprezentacja Ukrainy w ostatnich meczach można powiedzieć, ze wpadła w lekki kryzys. I na pewno nie będzie im łatwo z nich wyjść. Bowiem rywal bezie niezywkle wymagający. A w ostatnich meczach nasi wschodni sąsiedzi ponosili dosyć bolesne porażki, jak 3-1 z Niemcami, czy też 3-0 z Szwajcarią.

Mecz Francja – Ukraina  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Francja – Ukraina21.32Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button