Typy bukmacherskie za darmo – 26 marca. Pewniaki na dziś

Jedno z piątkowych pojedynków w drugiej rundzie turnieju ATP w Miami będzie to konfrontacja pomiędzy Zvarevem z Ruusuvuorim. Faworytem tej rywalizacji niewątpliwie jest ten drugi, który nie powinien mieć większych problemów z wygraną podczas tej potyczki.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Nie da się ukryć, ze zdecydowanie lepszym zawodnikiem jest Zvarev, który nie powinnien mieć tyutaj najmniejszych problemów z wygraną. Różnica pomiędzy tymi tenisami jest spora co pokazuje ranking, która wynosi ponad siedemdziesiąt miejsc.

Alexander jest to czołowy zawodnik, który należy do światowej czołowki. I trzeba powiedzieć, że należy do czołowych zawodników od kilku sezonów. Pokazał nie raz swoją klasę w tym sezonie w tym sezonie, gdzie wygrał chociażby turnieju w Acapulco, czy też doszedł do ćwierćfinału w Australian Open.

„Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża. I jeśli Zvarev zaprezentuje się na swoim poziomie to nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Ruusuvuori można śmiało powiedzieć, że nie powinni en mieć zbyt dużo atutów , aby walczyć z Avarevem. Na pewno podczas dłuższych wymian górą będzie Niemiec, który w porównaniu do swojego rywala dużo lepiej prezentuje się z głębi kortu, ale i w grze pod siatkówką.

Patrząc na serwis to również tutaj bezie miał przewagę Alex, który na hardzie gra bardzo solidnie i porównywalnie. Do tego znajduje się w dobrej dyspozycji co będzie chciał potwierdzić również w tym starciu.

Mecz Zverev – Ruusuvuori  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Zverev – RuusuvuoriZverev -1,51.45Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button