Typy bukmacherskie za darmo – 27 lutego. Pewniaki na dziś

Przed nami pierwsze w ramach dwudziestej szóstej kolejki angielskiej Premier League dostępne na Etihad Stadium, gdzie to Manchester City podejmie West Ham. Początek tej rywalizacji zaplanowano an godzinę 13:30.

Darmowe pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Owszem w ligowej tabeli obie drużyny zajmują czołowe miejsce. Gospodarze zajmują pierwszą lokatę mając pięćdziesiąt dziewięć punktów. West Ham natomiast sklasyfikowany jest na czwartej lokacie. Jednak trzeba powiedzieć, ze różnica klas jest ogromna.

Obywatele prezentują można powiedzieć o jeden poziom większy niż większość drużyn w lidze. Podopieczni Guardioli „wskoczyli” na swój poziom i radzą sobie zdecydowanie lepiej. Fakt, ze wygrali dwadzieścia ostatnich spotkań jest tego najlepszym dowodem. W dodatku trzeba dodać, że w większości tych starć przeważali i to niezwykle wyraźnie.

Trzeba powiedzieć, że obecnie Manchester City prezentuje się zdecydowanie lepiej od swoich rywali. I jeśli zagrają na swoim poziomie to spokojnie stać ich jest na zwycięstwo” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Nie da się ukryć, że największy atut Manchesteru City jest to bardzo kapitalna gra w defensywie.Drużyny mają ogromne problemy ze stworzeniem ich sytuacji do strzelania bramki i jest to widoczne w osiąganych wynikach. Zaledwie cztery stracone bramki w czterech meczach jest tego najlepszym dowodem.

West Ham natomiast radzi sobie kapitalnie. Trzeba powiedzieć, ze ten zespół prezentuje póki co solidnie. Jednak trzeba również powiedzieć, że swoją grę opierają przede wszystkim na defensywie. Do tego swoich szans szukają z kontry i stałych fragmentów gry.

Reasumując, śmiało można powiedzieć,że póki co zdecydowanie lepiej wygląda wszystkie po stronie ekipy Manchesteru City. W dodatku Obywatele grają na własnym obiekcie, gdzie to czują się kapitalnie. I jeśli podopieczni Guardioli zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Mecz Manchester City – West Ham można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Manchester City – West Ham11.30Fortuna
Manchester City – West Hamunder 3.51.51Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button