Typy bukmacherskie za darmo – 27 marca. Pewniaki na dziś

Czas na spotkania drugiej rundy turnieju ATP w Miami. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Shapovalovem z Ivashką. Niewątpliwie faworytem tego meczu jest Denis, a jedynie wymiar zwycięstwa jest kwestią otwartą.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami trzeba powiedzieć, że jest spora. CO najlepiej pokazuje ranking ATP, gdzie tych obu zawodników dzieli ponad sto miejsc! W dodatku Shapovalov nie od dzisiaj należy do czołowych tenisistów na Świecie.

Mało tego Rosjanin jest wymieniany, jako jeden z faworytów do wygrania tej imprezy. Niewątlenie możliwości Rosjanina ku temu na pewno są spore i nie powinien mieć zbyt większych problemów podczas dzisiejszej potyczki.

Rosjanin przewyższa swojego rywala pod każdym elemencie. I spokojnie stać jego na zwycięstwo podczas tego meczu i to w dwóch setach” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami pokazuje również podczas pojedynków bezpośrednich. Obaj zawodnicy do tej pory rozegrali dwa mecze. I za każdym razem górą był Rosjanin. Denis niewątpliwie liczy przynajmniej na powtórzenie swojego wyniku sprzed dwóch lat, gdzie tutaj doszedł do półfinału.

Patrząc na wyniki Tenisa to można powiedzieć, że mógł osiągnąć nieco więcej. Chociaż przegranej z Fritzem, czy też Augrem wstydu mu nie przynoszą. Jednak również widać, że z turnieju na turniej ten zawodnik radzi sobie coraz lepiej. Już w Dubaju doszedł do półfinału.

Ivaska natomiast w tym sezonie rozegrał wcześniej w dwóch turniejach. W Australian Open oraz w challengerze w Biella odpadał w pierwszych rundach. Podczas pierwszej rundy tego turnieju można powiedzieć, że sprawił niespodziankę ponieważ pokonał Kwona 2-1. Chociaż warto jest zaznaczyć, ze ten mecz mógł zakończyć się zupełnie inaczej, ponieważ trzy sety kończyły się dopiero po TB.

Mecz Shapovalov – Ivashka  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Shapovalov – IvashkaShapovalov-1.51.45Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button