Typy bukmacherskie za darmo – 3 marca. Pewniaki na dziś

Dzisiejszego wieczoru, tj. 3 marca zostanie rozegranie dwudziesta ósma kolejka francuskiej Ligue 1. Jedno z tych pojedynków będzie to konfrontacja na Matmut Atlantique, a tam ekipa Bordeux podejmie PSG. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 21:00.

Darmowe pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Nie da się ukryć, ze zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji niewątpliwie są przyjezdni, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą. Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna i śmiem twierdzić, że będzie to widoczne na boisku.

PSG niewątpliwie jest to ekipa, którą interesuje wyłącznie Mistrzostwo Francji, a każdy inny rezultat będzie dla nich sporą porażką. Obecnie zajmującą drugą lokatę mając pięćdziesiąt dziesięć punktów. Ekipa Bordo radzi sobie znacznie słabiej, a obecnie ten zespół zajmuje jedenastą pozycję mając trzydzieści trzy punkty.

Niewątpliwie zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji są przyjezdni. PSG góruje wyraźnie nad swoimi przeciwnikami i powinni sięgnąć po wygrana” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Warto jest dodać, ze zespół gospodarzy jest w kompletnym dołku. Nie tylko, że ich gra jest bardzo słabo to trzeba dodać również inny istotny czynnik. Bowiem notują porażkę za porażkę. Podczas pięciu ostatnich pojedynków nie wygrali żadnego meczu, notując cztery przegrane i jeden remis. W dodatku nie mieli przecież zbyt wymagających rywali, ponieważ przyszło im rywalizować chociażby z Nimes, czy Brest.

PSG owszem w dalszym ciągu ma problemy kadrowe. Jednak co tutaj dużo mówić w tym zespole są piłkarze i o tak zdecydowanie większych możliwościach i potencjale. Stać przecież ich jest na kapitalną grę. W weekend rozbili Dijon 4-0. I dzisiaj również spokojnie stać ich na strzelenie kilku bramek,. A trzeba powiedzieć, że mają kim straszyć, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością zagrają, m.in. Mbappe, Rafinha, czy też Danilo.

Przebieg tej rywalizacji również nie jest trudny do przewidzenia. Paryżanie od pierwszej minuty pewnością będą chcieli tutaj narzucić swój styl gry i wyjść na prowadzenie. A na pewno stać ich na takie osiągnięcie. Wszystkie atuty można powiedzieć, że podopieczni Pochettino mają za sobą. Pozostaje im tylko to potwierdzić na boisku.

Mecz Bordeaux – PSG można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Bordeaux – PSG21.51Fortuna
Bordeaux – PSGBTTS – NIE1.91Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button