Typy bukmacherskie za darmo – 8 marca. Pewniaki na dziś

Czas na mecze drugie rundy turnieju Pań w Dubaju. Jedno z tych potyczek będzie to rywalizacja pomiędzy Sevastovą z Pliskovą. Faworytką tego meczu jest niewątpliwie ta druga, która nie powinna mieć większych problemów z wygraniem tego starcia.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Na samym wstępie warto jest dodać, iz spora różnica pomiędzy tymi zawodniczkami jest w rankingu. Sevastova zajmuje pięćdziesiąte piąte miejsce, zaś Karolina zajmują szóstą pozycję.

Kolejny atut przemawiający za Pliskovą jest to gra na hardzie. Na tej nawierzchni zdecydowanie lepiej radzi sobie Pliskova, która i powinno być to również w tym meczy. Sevastova w dwóch ostatnich sezonach na betonie miała ogromne problemy z wygraniem meczu an tej nawierzchni. Sevastova prezentuje się dużo lepiej na clayu.

Pliskova od swojej rywalki jest zdecydowanie lepszą zawodniczką i nie powinna mieć większych problemów z zanotowaniem wygranej w tym meczu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Patrząc na wyniki Sevastovej w tym sezonie to nic wybitnego nie pokazała, ponieważ jedynie w Adelaide doszła do trzeciej rundy. Jednak miała tam sporo szczęścia, gdzie chociażby w drugiej rundzie wygrała mecz z McHale przez krecz rywali. Wcześniej ta zawodniczka w tym sezonie nie doszła nawet do drugiej rundy.

Pliskova można powiedzieć, że nie notuje takich wyników, jak każdy od nich by oczekiwał. Jednak co jest warto wiedzieć, że miała również sporo pecha w losowaniu, gdzie trafiała na wymagające rywalki, jak Muchovą i Pegulę. Chociaż trzeba dodać, ze ta zawodniczka broni punktów z poprzednich sezonów, gdzie dochodziła regularnie do ćwierćfinału tego turnieju i taki na pewno ma plan minimum na ten pojedynek.

Mecz Sevastova – Pliskova można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Sevastova – Pliskova21.31Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button