Typy dnia – 10 marca [wtorek]

Czas na pierwsze rewanżowe spotkanie w fazie 1/8 finału Ligi Mistrzów. O awans do kolejnej rundy powalczą chociażby dzisiaj drużyny Valencii oraz Atalanty. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną ekipy z Włoch 4-1.

Darmowe pewniaki z Ligi Mistrzów

Darmowe pewniaki z Ligi Mistrzów

Drugie dzisiejsze spotkanie to rywalizacja w Niemczech, a dojdzie tam do rywalizacji pomiędzy RB Lipsk z Tottenhamem.

Valencia – Atalanta

Nie da się ukryć, że musiałby stać się sporą niespodzianka, aby ekipa z Serie A nie wywalczyła sobie awansu do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Bowiem posiadają sporą przewagę z pierwszego spotkania.

Nie da się ukryć, ze celem ekipy Atalanty jest szybkie strzelenie bramki w tym pojedynku i tym samym podcięcie skrzydeł rywalom. Owszem jest to zadanie realne do wykonania ponieważ w ofensywie ta drużyna prezentuje się kapitalnie. Tym bardziej, że posiadają w składzie bardzo dobrych piłkarzy, ponieważ szansę na grę od pierwszej minuty mają Ilici, Muriel, Zapata, czy Gosens.

Nietoperze na pewno będą również dołożyli do szybkiego trafienia bramki i zdominowania rywala. W pierwszym pojedynku piłkarze Valencii mieli sporo sytuacji do strzelania bramki, ale nie potrafili ich wykorzystać. Owszem Atalanta w ataku radzi sobie kapitalnie, ale trzeba zaznaczyć, że defensywa La Dea wygląda już dużo słabiej. To wszystko sprawia, że bramek podczas tego pojedynku zabraknie.

betclic darmowy kod promocyjny

RB Lipsk – Tottenham

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną ekipy RB 1-0. Ten wynik niewątpliwie nie stawia ich w dobrej sytuacji przed pojedynkiem rewanżowym. To wszystko sprawia, że Koguty podczas tego pojedynku muszą częściej ryzykować i szukać swoich szans.

Owszem ekipa Tottenhamu posiada spory potencjał, ale trzeba też zaznaczać, ze ta drużyna nie znajduje się w najlepszej dyspozycji. Brak wygranej w pięciu ostatnich pojedynkach jest tego najlepszym dowodem. Sporym problemem przyjezdni mają już od dłuższego czasu w defensywie, a zachowanie czystego konta przychodzi dla nich z wielkim trudem.

Ekipa Red Bulla zgadza się również nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji. Jednak to właśnie gospodarze będą mieli sporą przewagę psychiczną przed tym pojedynkiem. Poza tym grają na własnym obiekcie i ten atut powinni wykorzystać.

Spotkania z Ligi Mistrzów można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Valencia – AtalantaBTTS1.71BetFan
RB Lipsk – TottenhamBTTS1.44 BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button