Typy dnia – 11 listopada (środa)

O awans do trzeciej rundy turnieju ATP w Sofii w środowy powalczą ze sobą De Minaur z Karatsevem. Smiało można powiedzieć, że faworyt tego meczu jest tylko jeden, jest im De Minaur i nie powinien mieć tutaj większych problemów z wygraniem tego starcia.

De Minaur – Karatsev: Typ i analiza

De Minaur – Karatsev: Typ i analiza

Alex to obecnie dwudziesta piata rakieta światowego tenisa, a dla porównania Aslan obecnie sklasyfikowany jest na sto czternastej pozycji. Patrząc na występy obu tych zawodników na hali w tym sezonie to obaj zawodnicy mają podobny bilans.

Jednak trzeba powiedzieć, że Alex to zawodnik o znacznie większym potencjale, możliwościach oraz jakości w grze. Na pewno czuje spory niedosyt po występie w Mastersie w Paryżu. Jednak tam przegrał po dosyć równym meczu z Medvedevem 2-1. Pomimo, że rywal był bardzo wymagający to był wstanie De Minaur nawiązać z nim walkę. A wcześniej ten zawodnik grał w Antwerpi, gdzie doszedł do finału.

Niewątpliwie za Alexem podczas tego spotkania przemawia nie tylko doświadczenie, ale i klasa oraz potencjał w grze. Jeśli porównamy obu tych zawodników to Karatsev jest minimum o jedną klasę słabszy.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Zresztą potwierdzają to ostatnie wyniki. Nie licząc tego turnieju od połowy września ten zawodnik najdalej doszedł do drugiej rundy. I trudno spodziewać się, żeby zanotował tutaj lepszy wynik.

Jadnak jak zobaczymy na wygrane przez niego spotkania to nie wybitnego nie pokazywał, ponieważ jak ogrywał swoich przeciwników to byli to nieco znacznie słabsi. W tym turnieju musiał przechodzić przez eliminacje, jak to pokonał Donski i Hueslera. Podczas pierwszej rundy natomiast pokonała Daniela, który w drugim secie kompletnie nie istniał na boisku.

Spotkanie De Minaur – Karatsev można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
De Minaur – Karatsev11.30Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button