Typy dnia – 14 lipca [wtorek]

Czas na piłkarski wtorek. W dniu 14 lipca dojdzie chociażby do jednego spotkania w angielskiej Premier League, a tam miejscowa Chelsea zmierzy się z Norwich. Śmiało można powiedzieć, że faworytami tego meczu są gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

We włoskiej Serie A natomiast rozpędzona Atalanta zmiery się z Brescią. W tym starciu również faworyt jest jeden. Jest im oczywiście ekipa gospodarzy.

Chelsea – Norwich

Goście stracili już nawet „matematyczne” szanse na utrzymanie się w lidze. Poza tym w dalszym ciągu ta ekipa gra bardzo słabo. Najlepszym tego dowodem jest to, że w pięciu starciach nie zdobyli nawet jednego punktu. Przegrywają mecz za meczem i tracą dużą ilość bramek.

Chelsea natomiast ma o co walczyć, ponieważ ta ekipa cały czas ma szanse na zakończenie zmagań na trzeciej pozycji. Chcąc to osiągnąć na pewno muszą wygrywać mecze, a w szczególności z takimi rywalem jak Norwich. Nastroje na pewno w zespole gospodarzy są bojowe, bo przegrali w ostatnim meczu z Sheffield, ale gra The Blues mogła się próbować.

Z pewnością również i w tym pojedynku ekipa Chelsea będą dyktować tempo spotkania to właśnie oni powinni sięgnąć po zwycięstwo podczas tego pojedynku. A śmiało można powiedzieć, że wszystkie atuty podopieczni Lamparda mają po swojej stronie.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Atalanta – Brescia

Spotkanie dwóch kip, które zajmują miejsca po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Atalanta cały czas walczy o wicemistrzostwo Włoch, gdzie ma spore szanse a ten sukces. Poza tym gra tej drużyny, jak wyglądała bardzo dobrze tak i wygląda. przed kilkoma dnia po wyrównanym pojedynku ostatecznie zremisowali 2-2 z Juventusem.

Atalanta słynie z solidnej gry w ofensywie i nadal strzela pełną ilośc bramek. Podczas tego pojedynku mają dobrą okazję do ich powiększenia. Bowiem od swoich przeciwników są dużo mocniejszą ekipą. Poza tym Brescia gra bardzo słabo w obronie, bowiem tylko drużyna Lecce straciła więcej od nich bramek.

Dyspozycja gości również nie powala. Cztery punkty w pięciu meczach są tego najlepszym dowodem. Poza tym na wyjazdach w dalszym ciągu grają fatalnie. Również sami dobrze wiedzą, że szans większych na utrzymane już nie mają, bowiem strata do miejsc dających utrzymanie wynosi dziewięć punktów.

Spotkanie piłkarskie można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Chelsea – NorwichChelsea – 11.45BetFan
Atalanta – BresciaAtalanta – 11.44BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button