Typy dnia – 14 listopada (czwartek)

W czwartek 14 listopada rozpocznie się już przedostatnia kolejka fazy grupowej eliminacji do Mistrzostw Europy. Tym samym czas na ostatecznie rozstrzygnięcia w poszczególnych grupach. Jedno z ciekawszych spotkań jakie zostanie rozegrane w czwartek będzie to rywalizacja pomiędzy Turcją, a Islandią.

Darmowe pewniaki z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Darmowe pewniaki z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Emocji również nie powinno brakować podczas konfrontacji pomiędzy Czechami, a Kosowem. Obie drużyny walczą o drugie miejsce w swojej grupie, a dzieli je zaledwie jeden punkt. To wszystko pokazuje, że podczas tego pojedynku drużyny zagrają na maxa swoich możliwości.

Turcja – Islandia

Nie da się ukryć, że Turcy to rewelacja tegorocznych eliminacji. Chyba mało kto się spodziewał, że po ośmiu kolejkach ta drużyna będzie na pierwszym meczu wyprzedadzą chociażby Francję. Jednak trzeba podkreślić, ze obie te ekipy przede wszystkim mocne są na własnym obiekcie. Na wyjazdach już tak kolorowo gra to nie wygląda. To wszystko sprawia, że dzisiaj przewagę będą mieli Turcy.

Wyspiarze prezentują i to znacznie gorszą dyspozycję na wyjazdach, gdzie to dla nich jest bardzo ciężko grać na takim poziomie co u siebie. Gra tej ekipy się tak nie „klei”. Poza tym zdarzają im się słabsze momenty gry. Jak to chociażby miało miejsce z Albanią, gdzie przegrali 4-2.

Poza tym Islandczycy jak myślą o bezpośrednim awansie na EURO 2020 muszą wygrać ten mecz. Jednak jest to bardzo ciężkie do zrealizowania. Przede wszystkim temu, ze Turkom wystarcz remis do awansu. Poza tym gospodarze grając u siebie nie tracą bramek. Dodatkowo Turcy mogą liczyć na doping swoich kibiców, którzy to potrafią stworzyć „piekło” rywalom.

To wszystko sprawia, że zapowiada się defensywne spotkanie. Turcy z pewnością tempa nie będą forsować, zaś Islandczycy na wyjazdach grają dosyć przeciętnie, więc trudno spodziewa się emocjonującego spotkania.

betclic darmowy kod promocyjny

Czechy – Kosowo

Również niezwykle ciekawie zapowiada się inne czwartkowe spotkanie, gdzie to reprezentacja Czech zmierzy się z Kosowem. Różnica pomiędzy tymi zespołami wynosi zaledwie jeden punkt. Waga meczu jest ogromna, ponieważ Czesi w razie wygranej awansują na EURO 2020.

Jednak nie da się ukryć, że nieco więcej atutów mają gospodarze. Przede wszystkim grają u siebie. Podczas wcześniejszych pojedynków eliminacyjnych radzili sobie bardzo dobrze i regularnie pokonywali. Podczas starć październikowych ograli 2-1 Anglię. Również pod względem doświadczenia gospodarze wyraźnie przewyższają swoich dzisiejszych rywali.

Reprezentacja Kosowa można powiedzieć, że jest to spore zaskoczenie podczas tych eliminacji. Zbyt dużo osób nie spodziewało się ich bardzo dobrej postawy podczas kwalifikacje do Mistrzostw Europy.

Przede wszystkim ta drużyna jest nastawiona na ofensywę. Nie mają większych problemów ze strzeleniem bramek, ale z drugiej strony regularnie również i je tracą. Goście tego starcia wolą atakować niż się bronić.

MeczTypKursBukmacher
Turcja – Islandiaunder 2.51.71Fortuna
Czechy – KosowoBTS – TAK1.86Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button