Typy dnia – 16 kwietnia [Czwartek]

W czwartek 16 kwietnia rozpocznie się piąta kolejka ligi białoruskiej. Pierwsze spotkanie w tejże lidze, jakie będzie miało miejsce to będzie rywalizacja pomiędzy zespołami Eniergietyk-BDU z FK Haradzieja. Nie da się ukryć, że faworytami tego pojedynku są gospodarze, których stać jest na komplet punktów w tym pojedynku.

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Drugim, a zarazem ostatnim spotkaniem jakie zaplanowano na ten dzień u naszych wschodnich sąsiadów to rywalizacja pomiędzy Dynamo Mińsk z Nioman Grodno.

Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja

Trzeba podkreślić, że gra ekipa Eniergietyk-BDU jest bardziej przekonująca i wygląda to wszystko dużo lepiej po stronie tej ekipy. Wygrane w tym sezonie z takimi zespołami jak BATE, Ruch Brześć oraz FC Mińsk najlepiej to potwierdzają. Poza tym podczas tych pojedynków byli zespołem znacznie lepszym od swoich rywali. Poza tym bardzo dobrze wszedł w tym sezon Jakhshibaev, który ma trzy trafienia i jedną asystę.

Drużyna FK Haradzieja sezon rozpoczęła od dwóch porażek, w których to przegrywali z FK Witebsk oraz Szachciorem. Owszem nieco poprawili swój bilans w ostatnich pojedynkach, gdzie to pokonywali Biełszyną oraz Dynamo Mińsk. Jednak w żadnym wypadku nie przekonali do siebie po tych zwycięstwach. Po pierwsze rywale nie byli zbyt wymagający, a do tego wygrali oba te mecze rezultatami po 1-0.

„Gospodarze bardziej przekonują swoją grą, rezolutami i ich jakością. To wszystko sprawia, że komplet punktów powinni zainkasować w tym pojedynku gospodarze” – pisze typer portalu

betclic darmowy kod promocyjny

Dynamo Mińsk – Nioman Grodno

Śmiało można powiedzieć, że zbyt ciekawie to spotkanie nie powinno być. Po pierwsze w żadnym z ostatnich pięciu ostatnich potyczkę bezpośrednich nie padło więcej niż dwie bramki.

W obecnym sezonie obie drużyny również są niezwykle underowe. W zaledwie jednym pojedynku drużyny Dynamo w tym sezonie padało więcej niż dwie bramki. Poza tym miało to miejsce w spotkaniu derbowym z FC Mińsk.

Obie drużyny trzeba zaznaczyć, ze prezentują podobny styl gry. A mianowicie najpierw zabezpieczają „tyły”, a dopiero później szukają swoich szans w ofensywie. I to wszystko powinno być również widoczne w dzisiejszym pojedynku.

„Obie drużyny nie porywają swoją gra, a poza tym prezentują defensywy styl gry. To wszystko powinno również przełożyć się na to, że bramek w tym pojedynku zbyt dużo nie powinno paść” – pisze typer portalu toptypy.pl

Spotkanie z ligi białoruskiej można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja11.80BetFan
Dynamo Mińsk – Nioman GrodnoBTTS – NIE1.65 BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button