Typy dnia – 18 października (piątek)

Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do spotkań ligowych. W piątek 19 października czekają nas chociażby dwa spotkania w PKO Ekstraklasie. Pierwsze z nich będzie miało miejsce w Lubinie, gdzie to miejscowe Zagłębie podejmie Pogoń Szczecin.

Darmowy pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Darmowy pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Natomiast o godz. 20:30 o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny Wisły Kraków z Piastem Gliwice. Zobacz darmowe typy na te spotkania wraz z analizą.

Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin

Śmiało trzeba przyznać, że Miedziowi początku sezonu miel fatalny. Wygranie spotkania przychodziło dla nich z wielkim trudem. Po zmianie trenera zupełnie to wszystko inaczej wygląda. Miedziowi regularnie punktują, a przede wszystkim nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek. Trafiają do bramki swoich rywali regularnie i to z pewnością będą chcieli również potwierdzić w tym spotkaniu.

Pogoń mimo, że do tego pojedynku przestąpi jako lider PKO Ekstraklasy to jednak w ostatnim czasie ten zespół nie prezentuje się na takim poziomie co się od nich oczekuje. Zespół z Szczecina gra w kratkę. Owszem mało porażkę notuje ten zespół, ale można mieć do niego sporo zastrzeżeń. Przede wszystkim w ofensywie, gdzie nie są wstanie strzelać dużej ilości bramek.

Miedziowi znajdują się w gazie, a poza tym ten mecz rozegrają na własnym obiekcie, więc nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tego pojedynku.

betclic darmowy kod promocyjny

Wisła Kraków – Piast Gliwice

Ostatnie tygodnie w wykonaniu Białeh Gwiazdy nie są najlepsze. Brak zwycięstw od czterech spotkań jest tog najlepszym dowodem, a poza tym mają jeszcze w głowie piłkarze tego zespołu przegraną z Lechem Poznań 4-0. Podopieczni Stoalrczyka popełniali tam proste błędy i teraz na pewno liczą na znacznie lepszy występ. Tym bardziej, że grają na własnym obiekcie. Jednak Wiśle ciężko na pewno myśleć o regularnym wygrywaniu spotkań jak ten zespół popełnia proste błędy w defensywie.

Piast nie jest tak mocny jak poprzednim sezonie, ale trzeba przyznać, że nadal gra całkiem solidnie. Z pewnością podopieczni Fornalika łatwo tutaj skóry nie sprzedadzą i będą walczyć o dobry wynik do końca spotkania. Patrząc na rezultaty jakie ten zespół osiąga w ostatni czasie to piłkarze tej drużyny powinni strzelić bramkę, ale i zachowanie czystego konta będzie dla nich trudne.

Spotkania PKO Ekstraklasy można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin1 DNB1.66Fortuna
Wisła Kraków – Piast GliwiceBTS1.60 Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button