Typy dnia 21 lutego (czwartek)

Po trzech wieczorach związanych z europejskimi pucharami wracamy do rozgrywek ligowych. W piątek 21 lutego rozpocznie się dwudziesta trzecia seria spotkań w PKO Ekstraklasie. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce w Łodzi, a tam ŁKS podejmie Pogoń Szczecin.

Typy z PKO Ekstraklasy na dzisiaj

Typy z PKO Ekstraklasy na dzisiaj

Drugie dzisiejsze spotkanie zapowiada się również bardzo ciekawe, ponieważ o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze.

ŁKS – Pogoń Szczecin

Zgadza się na papierze dużo mocniejszym zespołem są goście. Jednak widać było już w ostatnim spotkaniu brak Buksy w tym zespole. I jednocześnie siła ofensywna tego zespołu od razu straciła na jakości. Trudno w związku z tym spodziewać się, żeby podczas tego meczu nagle zacieli prezentować się zbyt solidnie.

ŁKS nie da się ukryć, że chcąc utrzymać się w lidze to podopieczni Moskala muszą regularnie punktować i zdobyć punkty. Nie da się ukryć, że największym problemem gospodarzy jest defensywa. Fakt, że regularnie tracą bramki jest tego najlepszym dowodem.

BetFan: Kod promocyjny

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze

Trudno spodziewać się „fajerwerków” podczas tego spotkania. Owszem znacznie wyżej w ligowej tabeli są gospodarze, ale też trzeba podkreślić, że nie prezentują jakieś wybornej dyspozycji. Mają cały czas spore wahania w swojej grze. Chociażby pokazuje to pojedynek pomiędzy Lechią, w którym piłkarze Śląska wygrywali 2-0, ale ostatecznie zremisowali 2-2.

Poza tym na pewno Górnik na pewno łatwo tutaj skóry nie sprzeda. Ten zespół z pewnością będzie nastawiony tutaj na defensywę. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ podopieczni Brosza na wyjazdach notują najgorsze rezultaty w tym sezonie. Fakt, że nie wygrali żadnego meczu jest tego najlepszym dowodem.

Spotkania z PKO Ekstraklasy można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
ŁKS – Pogoń Szczecinunder 2.51.80 BetFan
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze1 DNB1.50BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button