Typy dnia – 22 kwietnia [środa]

Nie da się ukryć, że obecnie oferty bukmacherów nie są zbyt bogate. Bowiem większość dyscyplin jest zawieszona. Jednak kryzys w żadnym wypadku nie dotyczy z Esportu, gdzie to pojedynki są rozgrywane bez żadnej przerwy.

W środę 22 kwietnia rozpoczniemy zmagania w rozgrywkach European Masters w grze League od Legends. I przed nami dwa ciekawe pojedynki, które mają zdecydowanych faworytów.

Movistar Riders – Schalke 04

Początek tego spotkania zaplanowano już na godzinę 18:00. Jednak trzeba podkreślić, że zdecydowanymi faworytami tego pojedynku jest Schalke. Może ta drużyna nie do końca zaprezentowała się z dobrej strony w European Championship, gdzie to rozgrywki zakończyła na ósmym miejscu.

Jednak należy mieć na uwadze, że udawało im się pokonać chociażby takie zespół, jak m.in. jak m.in. Rogue, oraz Misfits, które to zmagania zakończyły w TOP 8. Jednak największym atutem zespołu Schalke jest fakt, że jest to zdecydowanie bardziej doświadczona drużyna, która gra ze sobą od dłuższego czasu.

Tego natomiast nie można w żadnym wypadku powiedzieć o zespole Movistar, który to śmiało można powiedzieć, ze dopiero rozpoczyna swoją przygodę pod tą nazwą. Bowiem trzeba podkreślić, że dla tej drużyny będzie to dopiero pierwszy występ.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Team Singularity – k1ck e. C.

Podobna sytuacja ma miejsce w drugim spotkaniu grupy C. Bowiem drużyny k1ck e. C. i Schalke są wymieniane jako główni faworyci do zajęcia dwóch pierwszych miejsc i tym samym awansu do kolejnej rundy.

Drużyna Singularity dopiero rozpoczyna swoją przygodę na takim poziomie. Tego w żadnym wypadku nie można powiedzieć o drużynie k1ck e. C, która jest zdecydowanie mocniejsza.

Drużyna k1ck e. C. na początku kwietnia bardzo dobrze prezentowała się z takimi zespołami, jak Sector One, Pigsports oraz MAD Lions Academy, z którymi wygrywali swoje mecze. I trzeba powiedzieć, że jeśli dzisiaj nie zlekceważą swoich przeciwników to nie powinni mieć najmniejszych problemów z zwycięstwem.

Spotkanie z E-sportu można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Movistar Riders – Schalke 0421.30BetFan
Team Singularity – k1ck e. C.21.45BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button