Typy dnia – 24 lutego (czwartek)

Czas na kolejne spotkania w ramach piłkarskiej Lidze Europy. Jedno z dzisiejszych rywalizacji będzie to mecz pomiędzy Lazio z Porto. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj 

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj 

Można powiedzieć, że zmierzą się ze sobą ekipy, które prezentują podobny poziom. Jednak nieco więcej atutów dzisiaj jest po stornie Porto. W dodatku Smoki będą miały przewagę wygranej w pierwszym meczu.

Owszem spotkanie przed tygodniem zakończyło się skromną wygraną Porto 2-1, ale przebieg tego spotkania był wyraźnie pod dyktando Smoków, którzy kreowali bardzo dużo sobie okazji do strzelania bramki. I śmiem twierdzić, że jeśli zagrają dzisiaj na podobnym poziomie to spokojnie powinni przypieczętować wygraną.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Tym bardziej, że Lazio nie radzi sobie najlepiej. Brakuje im przede wszystkim regularności. Podczas minionego weekendu mierzyli się z dosyć przeciętnym zespołem, jak Udinese, gdzie tytko zremisowali 1-1.

Porto natomiast w porównaniu do gospodarzy jest bardziej zorganizowaną drużyną. Stanowią można powiedzieć solidny kolektyw i to w każdej formacji. I jeśli zagrają na swoim poziomie to nie powinni przegrać tego spotkania.

Spotkanie Lazio – Porto można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Lazio – Portounder 2.51.65STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button