Typy dnia – 24 lutego (poniedziałek)

Tradycyjnie w poniedziałki ciekawych pojedynków w piłce nożnej jest jak na lekarstwo. Dzisiaj, czyli 24 lutego o ligowe punkty powalczą w Premier League, ekipy Liverpoolu z West Hamem.

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Natomiast w niemieckiej Bundeslidze czeka nas pojedynek pomiędzy EIntrachtem Frankfurt z drużyną Unionu Berlin. Można być pewnym, że emocji podczas tej potyczki na pewno nie zabraknie.

Liverpool – West Ham

Śmiało można powiedzieć, że jest to spotkanie, które ma tylko jednego faworyta. Rzecz jasna są nim gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem wygranej. Różnica klas pomiędzy tymi ekipami jest ogromna, co najlepiej chyba pokazuje ligowa tabela.

Z pewnością gospodarze będą chcieli zaprezentować się z znacznie lepszej strony niż miało to miejsce w spotkaniu z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów. Tam podopieczni Kloppa przegrali 1-0 po dosyć przeciętnie grze w ofensywie. Teraz na pewno będą chcieli „postrzelać” sobie z niżej notowanym rywalem, a poza tym Młoty w obronie grają bardzo przeciętnie.

Natomiast ofensywa Liverpoolu jest niezwykle solidna. Od pierwszej minuty powinni zagrać Salah, Mane, czy też Firmino. Goście tutaj z pewnością będa zepchnięci od pierwszej minuty do defensywy. Poza tym tym dyspozycja ekipy West Ham nie jest najlepsza. Pięć zdobytych punktów przez Młoty w siedmiu meczach jest tego najlepszym dowodem.

BetFan: Kod promocyjny

Frankfurt – Union Berlin

Jest to niewątpliwie ciekawe spotkanie, ponieważ obie te drużyny sklasyfikowane są obok siebie w ligowej tabeli. Jednak trzeba podkreślić, że te drużyny przede wszystkim punktują na własnym obiekcie. Gra na wyjazdach nie jest ich mocną stroną, gdzie notują najsłabszą wyniki z wszystkich zespołow niemieckiej Budnesligi..

Piłkarze Frankfurtu z pewnością będą chcieli zrewanżować za spotkanie sprzed tygodnia, w którym to przegrali wysoko z BVB. Teraz okazja do rewanżu jest bardzo dobra. Tym bardziej, że gospodarze w tym roku znajdują sę w dobrej dyspozycji, gdzie regularnie punktują. Z drugiej strony drużyna Unionu, jak na swoje możliwości radzi sobie bardzo dobrze. Może w tym zespole nie ma lidera, ale jako całość stanowią solidny i mocny kolektyw, o czym zresztą nie raz mogliśmy się przekonać w tym roku.

Spotkania z piłki nożnej można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Liverpool – West HamLiverpool -1.51.51BetFan
Frankfurt – Union Berlinover 2.51.73BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button