Typy dnia – 25 października (niedziela)

Pierwsze niedzielne spotkanie w PKO Ekstraklasie będzie to rywalizacja w Częstochowie, a tam miejscowy Raków o ligowe punkty powalczy z Stalą Mielec. Śmiało można powiedzieć, że faworytami tego meczu są gospodarze.

Raków Częstochowa – Stal Mielec: Typ i analiza

Raków Częstochowa – Stal Mielec: Typ i analiza

Raków prezentuje od początku sezonu bardzo dobry styl gry. Podopieczni Papszuna charakteryzują się solidną, konsekwentną grą przez całe spotkanie. I co najważniejsze są bardzo powtarzalny w swojej grze co na warunki PKO Ekstraklasie na pewno jest rzadkością.

To wszystko sprawia, że gospodarze zasłużenie zajmują fotel lidera rozgrywek. I na pewno piłkarze Rakowa liczą na kolejne punkty podczas tego meczu. A trzeba przyznać, ze spokojnie ich na to stać. Największym atutem Rakowa jest fakt, że grają solidnie. Owszem może nie ma gwiazd w tym zespole, ale Papszun niezywkle solidnie prowadzi swoja drużynę.

Gołym okiem widać schematy wypracowane na treningach. W ich grze nie ma żadnej przypadkowości i co istotne to wszystko sa elementy, który w każdym meczu Raków jest wstanie powtórzyć.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Tego na pewno nie można powiedzieć o Stali Mielec. Owszem, jak każdy beniaminek nie ma łatwo. Jednak gra tego zespołu pozostawia bardzo dużo do życzenia. Najlepszym tego dowodem jest to, ze zgromadzili do tej pory pięć punktów.

Jednak warto jest podkreślić, że Stal do tego starcia przystąpi w bardzo złych nastrojach. Przed tygodniem przecież ta drużyna przegrała, aż 0-6 i to na własnym obiekcie z Wisłą Kraków, która obecnie nie prezentuje solidnej gry. Piłkarze Białej Gwiazdy w tamtym meczu wykorzystali wszystkie błędy rywala.

Reasumując, trudno spodziewać się, żeby Stal nagle zaczęła grać lepiej. Tym bardziej, że podczas ostatniego spotkania zaprezentowała się bardzo słabo. A co tutaj dużo mówić Raków jest bardzo wymagającym rywalem, którego stać jest na bardzo dobrą grę.

MeczTypKursBukmacher
Raków Częstochowa – Stal Mielec11.46STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button