Typy dnia – 26 kwietnia [środa]

Czas na rewanżowe w ramach spotkań półfinałowych o Puchar Białorusii. Pierwsze środowe spotkanie, jakie zostanie rozegrane będzie to starcie pomiędzy Szachcior Soligorsk z Dynamo Brześć. Bliżej awansu do kolejnej rundy z pewnością są przyjezdni, ale można być pewnym, że łatwo skóry nie sprzedadzą.

Darmowe pewniaki bukmacherskie

Darmowe pewniaki bukmacherskie

W drugim pojedynku można śmiało powiedzieć, że łatwiej będzie wskazać faworyta, ponieważ powalczą ze sobą ekipy BATE z Sławija Mozyrz. Pierwszy pojedynek pomiędzy tymi zespołami zakończył się wygraną gości tego pojedynku skromnie 1-0.

Szachcior Soligorsk – Dynamo Brześć

Można powiedzieć, że bliżej awansu do kolejnej rundy jest drużyna gości tego starcia. Bowiem to właśnie zespół Dynamo wygrał pierwszy pojedynek 2-0. Jednak warto jest podkreślić, że takim samym rezultatem zakończyło się starcie pomiędzy tymi zespołami w miniony weekend. Tylko, że wówczas komplet punktów zdobyła ekipa Szachciora.

Obie drużyny trzeba przyznać, że posiadają spory potencjał i możliwości. Jednak trzeba również nadmienić, że Szachcior nie ma udanego początku sezonu. Chociaż na pewno wygrała kilak dni temu mogła „dać kopa” temu zespołowi.

Jednak patrząc na potencjał obu tych ekip. To trzeba jednak podkreślić, że zarówno Szachcior Soligorsk, ale i również Dynamo Brześć sa to ekipy, które przede wszystkim solidnie prezentują się w ofensywie. Zresztą pokazał to ostatni mecz bezpośredni. Obie drużyny łącznie stworzyły sobie blisko pięćdziesiąt sytuacji bramkowych.

Dodać do tego trzeba również inny istotny aspekt. A mianowicie gospodarze chcąc awansować do kolejnej rundy muszą zagrać ofensywnie. Z pewnością będą chcieli już od początku zacząć odrabiać straty z pierwszego pojedynku. Dodać do tego, że w obu zespołach nie brakuje dobrych zawodników ofensywnych, których stać jest na strzelenie bramki.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

BATE – Sławija Mozyrz

Śmiało można powiedzieć, że gospodarze po dosyć przeciętnym dla siebie początku sezonu podczas ostatnich pojedynkach radzą sobie bardzo dobrze. Udawało im się wygrać z dosyć wymagającymi rywalami, jak FC Mińsk oraz Hardzieja.

Przede wszystkim BATE poprawiło znacząco swoją grę w ofensywie, ale i defensywie. Stwarzjaś znacznie więcej sytuacji bramkowych, a co za tym idzie są wstanie zamieniać je na bramki. Liderem formacji ofensywnej jest Dragun, który ma na swoim koncie trzy trafienia i jedną asystę. W dodatku nie można zapominać o takich piłkarzach, jak Saroka, Nastić, czy Nehhajchlik, których również stać na sprawienie wielu problemów rywalom.

Drużyna Slavia Mozyr można powiedzieć, że i tak osiągnęła spory sukces awansując do półfinału tych rozgrywek. Jednak patrząc na ostatnie tygodnie w ich wykonaniu to można powiedzieć, że nic niewybitego nie pokazywali. Bowiem na przestrzeni trzech potyczek zanotowali jeden remis i dwie porażki.

Przede wszystkim w rywalizacji z FC Mińsk oraz Isłaczem radzili sobie całkiem przeciętnie w defensywę. Rywale nie mieli większych problemów, aby przedostać się pod ich pole karne, a tym samym strzelali im bramki.

Spotkanie z E-sportu można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Szachcior Soligorsk – Dynamo Brześć 1 1.91BetFan
BATE – Sławija Mozyrz 1 1.30 BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button