Typy dnia – 27 listopad (czwartek)

W piątkowy wieczór czekają nas pierwsze spotkania w ramach jedenastej kolejki PKO Ekstraklasy. Pierwsze spotkanie w tej serii spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Wisłą Płock z Cracovią.

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

W drugim piątkowym spotkaniu Górnik Zabrze podejmie na własnym obiekcie Pogoń Szczecin.

Wisła Płock – Cracovia

Pomimo, ze obie ekipy sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli mając tyle samo punktów. To jednak nie można zapominać, ze Pasy do tego sezonu przystawały z miniowym dorobkiem punktowym. Dodać trzeba również fakt, że podopieczni Probierza posiadają znacznie większy potencjał oraz możliwości.

Nafciarze ostatni tydzień na pewno nie mogą uznać za udany. Bowiem najpierw opadli z Pucharu Polski, zaś następnie przegrali z Jagą 5-2. Nafciarze od początku sezonu byli skazywani na porażkę i na pewno będzie im ciężko grać lepiej. Cracovia pomimo swoich problemów jest wstanie walczyć i wygrywać mecze. A na pewno z takim zespołem, jak Cracovia.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin

Górnik Zabrze znacząco obniżył loty w ostatnich tygodniach. Zaledwie jedna wygrana w pięciu meczach jest tego najlepszym dowodem. Trudno spodziewać się nagłej poprawy. Tym bardziej, że mają spore problemy w ofensywie, gdzie strzelenie bramki przychodzi dla nich z wielki trudem..

A przyjdzie im zmierzyć na pewno z zdecydowanie lepszą drużyną o większym potencjale i możliwościach. Lepiej zorganizowaną drużyną na boisku są goście W dodatku znajdują się a fali po ostatnich meczach.

MeczTypKursBukmacher
Wisła Płock – Cracoviax21.47Fortuna
Górnik – Pogońx21.55Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button