Typy dnia – 28 lutego (piątek)

Po trzech wieczorach związanych z Ligą Europy wracamy do pojedynków ligowych. W piątek 28 lutego rozpocznie się dwudziesta czwarta kolejka PKO Ekstraklasy. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane pomiędzy Rakowem Częstochowa z Piastem Gliwice.

PKO Ekstraklasa. Typy i analizy

PKO Ekstraklasa. Typy i analizy

Dużo ciekawiej zapowiada się natomiast pojedynek w Białymstoku, a tam o ligowe punkty powalczy drużyny Jagiellonii z Lechem Poznań.

Raków Częstochowa – Piast Gliwice

Można śmiało powiedzieć, że w tym meczu bramek może być jak na lekarstwo. Przede wszystkim przez styl gry Piasta na wyjazdach. Podopieczni Fornalika poza własnym obiektem nie grają już tka solidnej piłki, a przede wszystkim nastawieni są na defensywę. Rywale mają spore problemy, aby przebić się przez ich „szczelną”, a zarazem solidną linię obrony.

Ekipa Rakowa na pewno czuje spory niedosyt po ostatnich meczach. Z Legią mogli wygrać, ale ostatecznie tylko zremisowali. Podobnie zresztą było to w pojedynku przed tygodniem. Wówczas beniaminek prowadził już 2-0, by ostatecznie przegrać mecz z Arką. Z pewnością ten pojedynek przede wszystkim będzie toczył się w środki pola, a to wszystko powinno przełożyć się na sytuacje bramkowe w tym starciu.

betclic darmowy kod promocyjny

Jagiellonia – Lech Poznań

Trzeba podkreślić, że Jaga w tym sezonie spisuje się poniżej swoich możliwości. W minionym sezonach walczyli o Europejskie Puchary, zaś w tym roku wszystko wskazuje, że cel ich to grupa mistrzowska, ponieważ obecnie zajmują dziewiąte miejsce. Zmiana trenera również nie zmieniła jakości w ich grze. Śmiało można powiedzieć, że drużyna w stolicy Podlasia oprócz własnego boiska nie ma atutu w tym meczu.

Lech można powiedzieć, że póki co gra Kolejorza może się podobać. Na pewno ekipa z Poznania jest dużo lepiej ułożonym zespołem od swoich przeciwników. Mają pomysł na grę, a tego nie można powiedzieć o gospodarzach. Owszem największym problemem tego zespołu są mecze wyjazdowe.

Spotkania z PKO Ekstraklasy można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Raków Częstochowa – Piast Gliwiceunder 2.51.71BetFan
Jagiellonia – Lech PoznańDNB 21.88BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button