Typy dnia – 29 stycznia (środa)

Czas na spotkania 1/16 finału podczas German Masters w snookerze. W środę 29 stycznia zostanie rozegranych osiem spotkań. Pierwsze mecze czekają nas już o godnie 14:00. W jednym z nich Wiliams powalczy o awans do kolejnej rundy z Sijunem.

Pewniaki bukmacherskie za darmo

Pewniaki bukmacherskie za darmo

Kolejne spotkanie, które zwróciło moją uwagę to rywalizacja pomiędzy Pengfei z Dottem.

Wiliams – Sijun

Śmiało można powiedzieć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta. Jest im oczywiście populary „Borsuk, który to pod każdym względem góruje nad swom rywala em. Wiliams od lat zajmuje wysokie miejsca w rankingu.

Tego nie można powiedzieć o jego rywalu, który to dopiero rozgrywa się na najwyższym poziomie. Na chwilę obecną zajmuje 45 miejsce w rankingu. Dodać do tego trzeba, że jak zobaczymy na jego ostatnie wyniki to najdalej dochodził do drugiej rundy.

Sijun poza tym jak wygrywał swoje mecze to z zawodnikami swojego pokoju: Miah czy Mann. Jak przychodziło mu mierzyć się z lepszymi zawodnikami to ponosił regularnie porażki.

Wiliams niewątpliwie jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Jak zaprezentuje się na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu typydnia.net.pl

betclic darmowy kod promocyjny

Pengfei – Dott

Różnica klas pomiędzy tymi zarodniami jest bardzo duża, ponieważ Chińczyk zajmuje obecnie sześćdziesiąte drugie miejsce w rankingu, zaś Dott jest sklasyfikowany na dwudziestej pozycji. Jednak nie da się ukryć, że Dott jest bardziej doświadczonym zawodnikiem i ogranym na najwyższym poziomie.

Dott na pewno ma dobrą okazję do zrewanżowania się za ostatni swój turniej – Masters. Przegrał tam już w drugiej rundzie z Robertsonem. Patrząc na jakość gry, budowanie breaków oraz grę taktyczną, co wszystko lepiej na pewno wygląda po stronie rywala.

Pengfei jeszcze kilka sezonu temu był jednym z lepszych zawodników. Jednak aktualnie tego nie można o nim powiedzieć. Nie prezentuje się w najlepszej dyspozycji. Nie jest wstanie wykorzystać swojego potencjału, co zresztą widać po swoim rezultacie.

Dott może nie notuje jakiś rewelacyjnych wyników. Jednak patrząc na jego rezultaty to wygra reglanie mecze z przeciętnymi zawodnikami. I tutaj nie powinien mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa” – pisze typer portalu typydnia.net.pl

Spotkanie z German Masters można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Wiliams – Sijun11.43BetFan
Pengfei – Dott21.51 BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button