Typy dnia – 4 października (piątek)

W piątek 4 października zostaną rozegrane dwa spotkania w PKO Ekstraklasie. Już o godz. 18:00 Wisła Płock podejmie na własnym obiekcie Arkę Gdynia.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Następnie o godz. 20:30 Śląsk Wrocław powalczy o ligowe punkty na własnym obiekcie z Jagiellonią Białystok. Zobacz darmowe typy na dzisiejsze zmagania w PKO Ekstraklasie.

Wisła Płock – Arka Gdynia

Nafciarze znajdują się w gazie. Wygrali cztery z ostatnich spotkań ligowych. Arka również radzi sobie znacznie lepiej niż miało to miejsce na początku sezonu. Podczas ostatnich pojedynków Nafciarze pokonali ŁKS oraz zremisowali z Piastem Gliwice.

Nie da się ukryć, że zarówno Wisła jak i Arka są na fali wznoszonej w ostatnich tygodniach. Obie drużyny poprawiły zdecydowanie jakość swojej gry i od razu przekłada się do na wyniki przez te zespoły osiągane.

Z pewnością Wisła jak i Arka tutaj nie odpuszczą i będą walczyć o korzystny dla siebie rezultat. To wszystko sprawia, że czeka nas ciekawy pojedynek.

Darmowy kod promocyjny

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok

Obie te drużyny w ostatnich tygodniach nie znajdują się w swojej najlepszej dyspozycji. Śląsk w ostatnich pięciu pojedynkach ligowych nie zanotował wygranej. Poza tym odpadł sensacyjnie z Pucharu Polski z ŁKSem Łódź. Jaga natomiast liczy na zwycięstwo w lidze od trzech spotkań.

Trzeba podkreślić, że gospodarze tego spotkania na przestrzeni ostatnich tygodni prezentują się zdecydowanie słabiej niż miało to miejsce na początku sezonu. Mimo przeciętnych rezultatów gospodarze to w dalszym ciągu drużyna, której ciężko jest strzelić bramkę.

Jaga przede wszystkim bazuje w tym sezonie na dyspozycji Imaza. Hiszpan strzelił już w tym tych rozgrywkach osiem bramek i jest najskuteczniejszym piłkarzem tej drużyny. Jednak od dłuższego czasu ekipa z Białegostoku nie imponuje w ofensywie. To wszystko sprawia, że podczas tej batalii nie powinno paść wiele bramek.

Spotkania PKO Ekstraklasy można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Wisła Płock – Arka GdyniaBTS – TAK1.76 Etoto
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystokunder 2.51.89Etoto

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button