Typy dnia – 5 stycznia (wtorek)

Przed nami kolejna seria spotkań w lidze austriackiej hokeja na lodzie. We wtorkowy wieczóe dojdze do konfrontacji pomiędzy Bolzano z Insburckiem. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego starcia są gospodarze i nie powinni mieć oni tutaj większych problemów z wygraną.

Typy bukmacherskie z analizą na mecz Bolzano – Innsbruck

Typy bukmacherskie z analizą na mecz Bolzano – Innsbruck

Bolzano to obecnie pierwsza drużyna w lidze mając pięćdziesiąt dziewięć punktów. i już widać, że ten zespół będzie walczył o czołowe miejsca na koniec sezonu. przede wszystkim zawodnicy tej ekipy są regularni. Potrafią wygrywać mecze seriami. W ostatnich pięciu meczach wygrali czterokrotnie i raz przegrali.

Trzeba również powiedzieć, że gospodarze są zdecydowanie lepiej ułożonym taktycznie zespołem od swoich rywali. Potrafią strzelać sporo bramek, ale z drugiej strony i grają bardzo dobrze w obronie. Do tej pory stracili najmniej bramek z ligi. Dla porównania ich dzisiejszy przeciwnik ma ich straconych dwa razy więcej.

Gospodarze póki co grają całkiem dobrze. Możliwości mają spore i jeśli w tym meczu zagrają na takim poziomie co w ostatnich tygodniach, to nie powinni mieć większych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Nastroje w drużynie Innsbrucka na pewno nie są najlepsze. Wynika to przede wszystkim z ostatnich spotkań, ponieważ podczas pięciu potyczek za każdym razem ponosili porażki. W dodatku tracąc do tego sporo bramek. I właśnie blok defensywy jest największym ich problemem. Bowiem żadna drużyna w lidze nie straciła więcej od nich goli.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Dodać trzeba, że również hokeiści ekipy Innsbrucka na wyjazdach nie porywają swoją grą. A po ostatnich przegranych na pewno nie mają już takiej pewności siebie co gospodarze. W dodatku nie służy im bilans spotkań bezpośrednich, ponieważ wszystkie ostatnie pięć meczy wygrała drużyna Bolzano.

Reasumując, faworytami tego meczu niewątpliwie są gospodarze. Jeśli hokeiści ekipy Bolzano zagrają na swoim poziomie to spokojnie mają szanse na zwycięstwo. Wszystkie atuty mają po swojej stronie i tylko pozostaje im to potwierdzić na lodowisku.

Spotkanie Bolzano – Innsbruck można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Bolzano – Innsbruck11.31Fortuna
Bolzano – InnsbruckBolzano – 1.51.56Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button