Typy dnia – 9 marca [poniedziałek]

Tradycyjnie już w poniedziałki zbyt dużo ciekawego nie dzieje się w piłce nożnej. Jedno z dzisiejszych pojedynków w PKO Ekstraklasie zostanie rozegrane w Kielcach, a tam dojdzie do pojedynku miejscowej Korony z ŁKSem Łódź.

Pewniaki bukmacherskie za darmo

Pewniaki bukmacherskie za darmo

W Premier League natomiast zostanie rozegrane pojedynek pomiędzy Leicester City z Aston Villa. Jest to spotkanie drużyn, które w ostatnich meczach zawodzą.

Korona Kielce – ŁKS Łódź

Jest to spotkanie dwóch ekip, które zajmują ostatnie miejsca w ligowej tabeli. Niewątpliwie jest to bardzo ważne spotkanie dla obu tych ekip. Obie te drużyny dzieli zalewie trzy punkty. Gospodarze przegrali trzy ostatnie pojedynki ligowe, w których to kolejno musieli uznać wyższość Wisły Kraków, Lechii oraz Śląska.

Warto jednak zaznaczyć, że największym problemem Korony od początku sezonu jest ofensywa. Piłkarze tego zespołu strzelili do tej pory zaledwie czternaście punktów co jest zdecydowanie najgorszym wynikiem w lidze.

ŁKS natomiast zaliczany jest obecnie do głównych kandydatów do spadku z ligi. Owszem ta ekipa w ostatnich tygodniach regularnie punktowała, ponieważ zdobywała punkty. Jednak również ciężko jest uwierzyć, żeby w tak waznym spotkaniu, jak te zagrali defensywnie.

Reasumując, jest to ważne spotkane dla obu tych ekip. Z pewnością, jedni jak i drudzy nie będą chciały przegrać tego spotkania. To wszystko sprawia, że te ekipy nie będą chciały przegrać tego spotkania.

BetFan: Kod promocyjny

Leicester – Aston Villa

Śmiało można powiedzieć, że jest to spotkanie na przełamanie. Obie te drużyny mają ogromne problemy z punktowaniem. Zarówno gospodarze, ale i przyjezdni nie wygrali żadnego z trzech ostatnich punktów. A co tutaj dużo mówić jedni, jak i drudzy potrzebują punktów.

Gospodarze w dodatku będą się zrehabilitować po fatalnym meczu w Norwich. Lisy byli tam lepszym zespołem, ale nie potrafili tego potwierdzić na boisku. Natomiast The Villans potrzebują również punktów, ponieważ znajdują się w strefie spadkowej. Jednak patrząc na to w jakiej dyspozycji znajdują się gospodarze spokojnie stać gości na strzelenie co najmniej jednej bramki.

Spotkania z piłki nożnej można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Korona Kielce – ŁKS Łódźunder 2.51.71BetFan
Leicester – Aston VillaBTTS 1.70 BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button