Typy dnia na 8 stycznia (piątek)

Jedyne piątkowe spotkanie w niemieckiej Bundeslidze będzie to rywalizacja pomiędzy Moenchengladbach z Bayernem Monachium. Ameryki chyba tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego spotkania są przyjezdni i nie powinni mieć oni zbyt większych problemów z wygraną w tym starciu.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Owszem w żadnym wypadku nie można zespołu Moenchengladbach lekceważyć, ponieważ jest to niewątpliwie dobra drużyna. Jednak zaznaczyć trzeba jest inny aspekt. A dokładnie mówiąc nie znajdują się w swojej najlepszej dyspozycji. Zaledwie jedna wygrana w pięciu meczach jest tego najlepszym dowodem.

Komplet punktów zdobyli dopiero przed tygodniem, gdzie to w dodaktu skromnie wygrali mecz z Arminią 1-0, która i tak nic wybitego nie pokazuje. Największym problemem Źrebaków jest defensywa. W tym elemencie grają bardzo słabo. Popełniają duża ilość błędów i to wszystko widoczne jest w meczach. Owszem z przodu maja ciekawych piłkarzy, jak m.in. Stindl, czy Plea. Jednak co z tego, jak przez słabą grę w obronie tracą więcej bramek.

Bayern niewątpliwie jest dużo mocniejszą drużyną od swoich przeciwników. Jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tego starcia” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Podopieczni Flicka mają dobrą okazję powiększenia przewagi nad drugim zespołem RB Lipsk, ponieważ ten zespół zagra z BvB, a tam o ligowe punkty na pewno nie będzie łatwo. Natomiast Bawarczycy do tego pojedynku przystąpią w kapitalnych nastrojach, po zwycięstwem 5-2 nad Mainz.

Nie da się ukryć, że największym atutem tego zespołu jest ofensywa. Nie mają najmniejszych problemów ze strzeleniem bramek, które dla nich przychodzą z wielką łatwością. przychodzą im stwarzaniem sytuacji bramkowych. Nie ma się czemu dziwić, jak w kadrze ma się m.in. Comana, czy Muellera. I oczywoście „killera” Lewego, który znajduje się w kapitalnej dyspozycji.

Chociaż też można spodziewać się tutaj bramek z jednej i drugiej strony. Bowie m pomimo, że Bayern gra kapitalnie w defensywie to obrona pozostawia wiele do życzenia. Bardzo często zdarza im się „klops” i przez to regularnie tracą bramki.

Reasumując, faworytami tego pojedynku niewątpliwie są Bawarczycy. Pomimo, że Źrebaki należą do jednych z lepszych ekip w Bundeslidze to jednak różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest spora.

Spotkanie M’gladbach- Bayern Monachium można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
M’gladbach- Bayern Monachium21.65Fortuna
M’gladbach- Bayern Monachiumover 2.51.35Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button