Typy dnia na sobotę – 26 października

Czas na zmagania ligowe. W sobotę 26 października zaplanowano chociażby trzy spotkania w angielskiej Premier League, gdzie to dojdzie chociażby do starcia pomiędzy Interem Mediolan z Parmą. Gospodarze na pewno będą chcieli powstrzymać dobrą passę i dopisać kolejne punkty do swojego konta.

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Darmowe pewniaki na dzisiaj

W angielskiej Premier League Chelsea, która zaskakuje każdego pozytywnie w tym sezonie zmierzy się z Burnley. Zobacz darmowe typy na sobotnie pojedynki.

Inter – Parma

Gospodarze od początku sezonu prezentują się kapitalnie. Nerazzuri nie mają żadnych problemów ze zdobyciem punktów do tej pory. Do tej pory punkty ta drużyna straciła zaledwie raz w rywalizacji z Juventtusem!! Poza tym jedyne bramki, która stracili na własnym obiekcie miało miejsce z zespołem Starej Damy. Poza tym do tego meczu przestąpią w bardzo dobrych humorach po tym jak w tygodniu pokona BVB w Lidze Mistrzów.

Parma pokazała już nie raz, że jest niewygodnym rywalem. Jednak na pewno myśląc o dobrym wyniku w tym sezonie będą musieli zagrać solidnie w defensywie. Jednak patrząc na to jak przeciętnie spisywali się w tym elemencie ciężko będzie im zachować czyste konto. Chociaż można spodziewać się, że od pierwszej minuty będą nastawieni na defensywę.

betclic darmowy kod promocyjny

Burnley – Chelsea

Ostatni sobotnie spotkanie w angielskiej Premier League zostanie rozegrane pomiędzy Burnley z Chelsea. Warto jest podkreślić, że The Blues poprawili i to znacząco grę w defensywie. Nie tracą już tak przeciętnie jak to miało miejsce na początku zmagań.

Burnley na pewno będzie chciało sprawić niespodziankę i urwać punkty wyżej notowanego rywali. Tym bardziej, że ten mecz rozegrają na własnym obiekcie. Nie od dzisiaj wiadomo, że gospodarze syna z solidnej gry w defensywie. Ten zespół w pierwszej kolejności zabezpiecza „tyły”, a później dopiero szuka swoich szans w ofensywie. Chelsea póki co gra kapitalnie w ataku, ale patrząc, że do tego pojedynku przystąpią po trudnym boju z Ajaxem w Lidze Mistrzów to spodziewam się, że w tej konfrontacji może nie paść sporo bramek.

Spotkania z lig zachodnich  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Inter – ParmaInter – 1.51.80Fortuna
Burnley – Chelseaunder 3.51.51Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button