Typy dnia na sobotę 9 stycznia

Przed nami piłkarska sobota, gdzie to dojdzie do spotkań w najmocniejszych ligach. Jedno z meczy, jakie będzie miało miejsce w dniu 9 stycznia w hiszpańskiej LaLiga będzie to pojedynek pomiędzy Osasuną z Realem Madryt. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 21:00.

Darmowe pewniaki bukmacherskie za darmo

Darmowe pewniaki bukmacherskie za darmo

Natomiast podczas spotkań w pietnastej kolejce niemieckiej Bundesligi fatalnie spisująca się drużyna Schalke podejmie Hoffenheim. Faworytami tego meczu niewątpliwie są Wieśniacy, którzy mają idealną okazję na zdobycie trzech punktów.

Osasuna – Real Madryt

Śmiało trzeba powiedzieć, że ten mecz ma jednego faworyta. Jest im niewątpliwie ekipa przyjezdnych. Piłkarze Realu przewyższają rywali minimum o jeden poziom. I z pewnością będą chcieli potwierdzić swoją klasę podczas tej rywalizacji. Wszystkie atuty niewątpliwie mają po swojej stronie.

Również obecna dyspozycja przemawia wyraźnie za Królewskimi. Podopieczni Zidana w ostatnich pięciu meczach zanotowali cztery zwycięstwa i jeden remis. Dla porównania Osasuna w tym samym okresie nie wygrała żadnego pojedynku. Królewscy pokazują większy potencjał i możliwości. W ich gdzie widać pomysł, są wstanie przyspieszyć grę i tym samym zaskoczyć rywali.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Schalke – Hoffeheim

Schalke rozgrywa fatalny sezon. Do tej pory nie wygrała ta ekipa żadnego meczu i trudno spodziewać się, żeby mogłoby sie nagle coś zmienić. W każdym elemencie odstają od swoich rywali. Do tego mają spore problemy finansowe i można zdecydowanie powiedzieć, że odstają zdecydowanie od resztki stawki.

Wieśniaki owszem sklasyfikowani są na trzynastej pozycji. Jednak pod względem możliwości, potencjału, czy jakości w grze zdecydowanie odstają od swoich przeciwników. Doszło do zmiany trenera w tym zespole ik na pewno liczą teraz na przełamanie i zwycięstwo. Mają ku temu spore szanse pozostaje im tylko to potwierdzić na boisku.

Mecze z płki nożnej można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Osasuna – Real Madryt21.51Fortuna
Schalke – Hoffeheim21.78Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button