Typy dnia na wtorek 30 stycznia

Bonaventure – Bertens

Można powiedzieć, że trudno jest uwierzyć, żeby doszłoby tutaj do innego wyniku niż wygrana Bertens. Zdecydowaną faworytką tego boju jest Kiki i jeżeli zagra na swoim poziomie nie powinna mieć żadnych problemów z wygraną. Obie tenisistki dzieli ponad sto dwadzieścia miejsc w rankingu WTA. To chyba najlepiej pokazuje ogromną różnicę pomiędzy tymi zawodniczkami. W tym roku Bertens gra całkiem dobrze. Owszem przegrała w drugich rundach w Australian Open czy Vekic. Ale warto jest zobaczyć z kim przegrywała: Vekic i Pavlyuchenkova. Oba mecze w dodatku kończyły się wynikiem 2-1. Zaś w Sydney zanotowała półfinał.

Bonaventure może o takich wynikach wręcz pomarzyć. Grając nawet na poziomie ITFów nic wybitnego nie osiągnęła, przegrała w drugiej rundzie z bardzo słaba zawodniczką Gatto-Monticone. Bonaventure w tym turnieju grała od eliminacji, gdzie to mierzyła się z takimi zawodniczkami jak Lukas, Kuzmova, Boulter . Natomiast w pierwszej rundzie sprawiła niespodziankę grając z Siniakovą. Nie byłą faworytką swojego spotkania, a wygrała 2-0. Jednak wynik nie pokazuje tego co działo się na korcie. Obie parte były niezwykle zacięte. A drugi set zakończył się dopiero tie-breaku.

Kudermetova – Vekic

Ostatnie środowe spotkanie podczas turnieju w Sankt Petersbugu zostanie rozegrane pomiędzy Kudermetova, a Vekic. Faworytką przynajmniej na papierze jest ta druga i spokojnie stać ją na zwycięstw. Obie zawodniczki dzieli ponad siedemdziesiąt miejsc w rankingu WTA. Doświadczenie, czy jakość w grze przemawia za Vekic. Ma na pewno coś do uwodnienia nie tylko sobie. Ponieważ w Australian Open zaliczyła poważną wpadkę, gdzie przegrała w drugiej rundzie z Birell. Była zdecydowaną faworytką, a mimo to przegrała swój bój. A nic tego nie zapowiadało, ponieważ w Brisbane zanotowała półfinał. W tym turnieju nie miała łatwej rywalki w pierwszej rundzie, gdzie to mierzyła się z Bacsinszky, a mimo to wygrała 2-1.

Kudermetova dużo w tym sezonie gra. Ale wynika to z tego, że musi przechodzić kwalifikacje. Tak miało miejsce w każdym turnieju w tym roku podczas, którego występowała. Na pewno takie mecze kosztują ją sporo sił. W tej imprezie będzie dla niej to już piąty pojedynek, trzy w eliminacjach oraz jeden w turnieju główny. Gdzie bez większych problemów ograła Danilovic. Podczas tego turnieju jeszcze nie przegrała żadnego seta. Teraz na pewno będzie czekała ją trudne przeprawa. Seta może ugrać, ale to maksymalnie.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Bonaventure – Bertens 2 1.43 Fortuna
Kudermetova – Vekic 2 1.30 Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button