Typy dnia z Ligi Europejskiej – 3 grudnia (czwartek)

Po dwóch wieczorach związanych z Ligą Mistrzów czas na mecze w V kolejce Ligi Europejskiej. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to konfrontacja na San Siro, a tam miejscowy Milan zmierzy się z Celticem.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Inne z dzisiejszych pojedynków będzie to rywalizacja austriacko – angielska. A dokładnie mówiąc zmierzą się ze sobą drużyny LASK Linz i Tottenhamu.

Milan – Celtic

Milan chcąc awansować do kolejnej rundy tak naprawdę te spotkanie musi wygrać, ponieważ w następnej kolejce przyjdzie im zmierzyć się z Spartą Praga, gdzie o punkty nie będzie łatwo. Patrząc na obecną dyspozycję to również wyraźnie ona przemawia za gospodarzami. Ekipa z San Siro przede wszystkim czuje się znacznie pewniej od rywali, bowiem regularnie punktuje.

Celtic co tutaj dużo mówić kompletnie zawodzi w tym sezonie. Mają ogromne problemy ze zdobyciem punktów. Nawet na poziomie rozgrywek ligowych regularnie tracą punkty. Podkreślić jest również warto fakt, że dla nich jest to mecz o „pietruszkę”, ponieważ nie mają już żadnych szans na awans. Dodać do tego trzeba również, że Milan pewnie wygrał pierwsze spotkanie i to na wyjeździe.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

LASK Linz – Tottenham

Tottenham trzeba powiedzieć, że z meczu na mecz gra coraz lepiej. Widać pracę Jose co odbija się na efektach tego zespołu. Może Koguty nie grają jakieś porywające piłki, ale pod względem jakości, powtarzalności systematyczności. Poza tym podczas tego spotkania będzie mogli oglądać takich zawodników, jak chociażby Bale, czy Ali.

LASK to ekipa trzeba powiedzieć o znacznie mniejszym potencjale i możliwościach od rywali. W pierwszym meczu przegrali dosyć wyraźnie i trudno tutaj uwierzyć, żeby nagle role się zmieniły. Tym bardziej, że chcąc myśleć o awansie ten mecz praktycznie muszą wygrać.

MeczTypKursBukmacher
Milan – Celtic11.30Fortuna
LASK Linz – Tottenham21.71Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button