Typy dnia z Ligi Mistrzów, m.in. Lipsk – Manchester United – 8 grudnia (wtorek)

Czas na ostatnią, czyli szósta kolejką fazy grupowej Ligi Mistrzów. We wtorek 8 grudnia zostanie rozegranych osiem starć. I śmiało można powiedzieć, że ciekawych potyczek nie zabraknie, ponieważ przed nami chociażby takie mecze, jak Lipsk vs Manchester United.

Darmowe pewniaki z Ligi Mistrzów

Darmowe pewniaki z Ligi Mistrzów

Inne z ciekawszych dzisiejszych pojedynków na konfrontacja pomiędzy Lazio z Club Brugge. Belgowie zaskakiwali w poprzedniej rundzie, a jak będzie tym razem?

Lipsk – Manchester United

Obie drużyny można śmiało powiedzieć, że nie są pewne awansu do kolejnej rundy. W nieco lepszej sytuacji przed tym meczem są Czerwone Diabły, bowiem dla nich remis wystarczy do awansu. Jednak na pewno zarówno Lipsk, ale i ekipa Manchesteru United nie będą się bronić. Tym bardziej, że defensywa tych zespołów nie jest zbyt dobra.

Tym bardziej, że zarówno Lipsk, ale i Manchester United w obronie nie prezentują si,e zbyt solidnie. Bowiem obie ekipy tracą regularnie bramki i trudno spodziewać się tego, żeby nagle mogłoby się coś zmienić. W ofensywie na pewno lepiej to wygląda po stornie United, którzy w swoich szeregach mają chociażby Fernandeza, który spisuje się kapitalnie w ofensywie. Gospodarze może nie mają tak solidnych piłkarzy z przodu, ale tak rozkład strzelania bramek spoczywa ma kilku graczy.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Lazio – Club Brugge

Można powiedzieć, że Belgowie zaprezentowali się do tej pory bardzo dobrze. Mało kto się spodziewał, że będą cały czas walczyć o awans. Jednak trzeba przyznać, ze doświadczenie i możliwości przemawiają tutaj za gospodarzami.

Chociaż na pewno Rzymianie nie mogą tutaj zlekceważyć rywali, ponieważ piłkarze Brugge potrafi wykorzystać swoje sytuacje. W dodatku obie drużyny nie mogą czuć się pewni w kontekście awansu do kolejnej rundy. To wszystko sprawia, że zapowiada się dosyć otwarty mecz.

MeczTypKursBukmacher
Lipsk – Manchester UnitedBTTS1.60Fortuna
Lazio – Club Bruggeover 2.51.75Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button