Typy dnia z piłki nożnej – 15 grudnia (wtorek)

Pomimo, że mamy środek tygodnia to trzeba powiedzieć, ze emocji w piłce nożnej nie będzie brakowało, ponieważ są rozgrywane mecze w czołowych meczach europejskich. Jedyne spotkanie w hiszpańskiej LaLiga będzie to pojedynek pomiędzy Realem Madryt z Ath. Bilbao.

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Darmowe pewniaki na dzisiaj

W Premier League natomiast grająca przeciętnie ekipa Wolves podejmie Chelsea. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te mecze.

Real Madryt – Ath. Bilbao

Królewscy znajdują się w ostatnich tygodniach w dobrej dyspozycji. Wygrywali swoje spotkania i na pewno będą chcieli potwierdzić swoją klasę również podczas tego meczu. W dodaktu do gry wrócił Ramos, który dają niezywkle dużą jakość temu zespołowi.

Nie od dzisiaj wiadomo, ze Baskowie są przede wszystkim mocnym zespołem, ale na własnym obiekcie. Na wyjazdach ta gra nie zawsze im dobrze się układa. W dodatku podczas obecnej kampanii grają zdecydowanie poniżej swoich możliwości.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Wolves – Chelsea

Owszem drużyny Wolves nie można nigdy lekceważyć, ponieważ ma spory potencjał. Jednak cały czas nie są wstanie notować lepszych wyników niż miało to miejsce w poprzednich sezonach. Wynika to przede wszystkim wszystkim z tego, że w ofensywie grają wręcz fatalnie.

Tego natomiast nie można powiedzieć o ekipie Chelsea. The Blues znajdują się w dobrej dyspozycji. Wygrywają regularnie swoje mecze. Do tego widać, że czują się bardzo mocni. Przede wszystkim w ofensywie, gdzie nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych it o powinni potwierdzić podczas tej rywalizacji.

MeczTypKursBukmacher
Real Madryt – Ath. Bilbao11.50Fortuna
Wolves – Chelsea21.75Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button