Typy dnia z tenisa – 8 lipca

W obecnym tygodniu oprócz zmagań w Wimbledonie panie rywalizują ze sobą podczas turnieju w Hamburgu. Jedno z czwartkowych potyczek będzie to mecz, w którym po dwóch przeciwnych stronach siatki pojawią się Bernarda Pera oraz Ysaline Bonaventure.

Typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Patrząc na ranking obu tych zawodniczek to na pewno lepiej to wygląda po stornie Pery, która zajmuje siedemdziesiątą czwarta pozycję, zaś jej rywalka sklasyfikowana jest blisko pięćdziesiąt miejsc niżej.

Bernarda również dużo lepiej radzi sobie na clayu w tym sezonie, gdyż zanotowała osiem wygranych i sześć razy przegrywała. Dla porównania Usaline wygrała tylko jedno starcie i pięciokrotnie przegrywała.

Ostatnie tygodnie w wykonaniu Bonavetory na pewno nie był dobre. Bowiem grając nawet na poziomie ITFów nie nie pokazywała. Jak grała to regularnie przegrywa swoje spotkania. Owszem w pierwszej rundzie sprawią małą niespodziankę pokonując po dosyć zaciętym meczu Sharmę 2-1.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Pera na pewno stać jest na dużo lepszą grę niż to pokazują ostatnie jej występy. Jednak trzeba powiedzieć, że jak nawet przgyrął to radziła sobie całkiem dobrze. Bowiem byłą wstanie ugrac sety swojej rywalce. W pierwszej rundzie nie dała najmniejszych szans Kawie, gdzie pokonała ją 2-0.

MeczTypKursBumacher
Pera – Bonaventure11.46STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button