Typy i analiza meczu Ferencvaros – Molde – 29 września [wtorek]

Czas na mecze rewanżowe podczas eliminacji do Ligi Mistrzów. Jedno z wtorkowych konfrontacji będzie to rywalizacja pomiędzy Ferencvaros z Molde. Można powiedzieć, że faworytami tej rywalizacji są gospodarze i to właśnie oni powinni wywalczyć tutaj awans do fazy grupowej.

Skuteczne typy bukmacherskie na mecz Ferencvaros – Molde

Skuteczne typy bukmacherskie na mecz Ferencvaros – Molde

Pomimo, że Węgrzy prowadzili w pierwszym meczu dwoma bramkami to ostatecznie rywalizacja zakończyła się remisem 3-3. Jednak patrząc na to, że podopieczni Rebrova ten mecz rozegrają na własnym obiekcie wynik nie jest taki zły.

Bowiem to właśnie Norwegowie muszą „gonić” wynik o ile chcą myśleć o awansie do kolejnej rundy. Jednak trzeba przyznać, że nie będzie im to takie łatwe. Ponieważ zespół Molde na wyjazdach od dłuższego czasu ma problemy. Wygranie pojedynku dla nich przychodzi z wielkim trudem. Przyczyna tego jest prosta, słabo spisują się w defensywie. Rywale nie mają żadnych problemów z przedostaniem się pod pole karne, ale i strzelenie im bramki.

Darmowy kod promocyjny

Trudno spodziewać się nagłe poprawy gry tego zespołu. Tym bardziej, że podczas tej rywalizacji muszą gonić „wynik” z pierwszego meczu. A w porównaniu do gospodarzy wyglądają dużo słabiej.

Niewątpliwie podopieczni Rebrova są znacznie lepiej ułożoną ekipą. Zaczynając od jakości gry, solidności, a kończą na tym, że powtarzalności. Węgrzy już w poprzednim sezonie pokazali, ze nie można ich lekceważyć ponieważ jako całość są dużo lepszym zespołem.

Reasumując możliwości na pewno większe mają gospodarze, którzy grając na własnym obiekcie powinni tylko przypieczętować awans.

MeczTypKursBukmacher
Ferencvaros – MoldeDNB 11.55STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button