Typy na dzisiaj – 16 października [piątek]

Przed nami pierwszy pojedynki po przerwie w francuskiej Ligue 1. Jedno z tych starć będzie to rywalizacja pomiędzy Nimes z PSG. Owszem faworytami tego spotkania są przyjezdni, ale śmiem twierdzić, że zbyt dużo bramek w tym meczu nie padnie.

Nimes – PSG: Typy bukmacherskie

Nimes – PSG: Typy bukmacherskie

Na wstępie trzeba dodać, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. Pomimo, że w ligowej tabeli dzielni te drużyny trzy punkty to PSG jest minimum o jedną klasę.

Owszem trzeba również dodać, że przyjezdni zagrają w nico rezerwowym składzie, ponieważ podstawowi piłkarze z pewnością będą odpoczywać przed pojedynki w Lidze Mistrzów. To wszystko sprawia, że przede wszystkim linia ofensywna może nie prezentować się zbyt dobrze. I składnych, płynnych akcji śmiem twierdzić, że będzie jak na lekarstwo.

PSG w tym sezonie prezentuje solidną grę w defensywie. Chociaż z drugiej strony nie zawsze jest wykorzystywany potencjał ofensywny, gdzie nie strzelają sporo bramek” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Patrząc na mecze ekipy Tuchela w tym sezonie i pomijając o konfrontacje z Angles to nie strzelają sporej ilości bramek. Jest to o tyle zaskakujące, że posiadają niezwykle dobrych piłkarzy w tej formacji.

Gospodarze bardzo dobrze znają wagę rywala. Fakt, ze przegrali z nimi ostatnie pięć spotkań jest tego najlepszym dowodem. Poza tym w zaledwie jednym z tych meczy strzelali bramki.

To wszystko sprawia, ze gospodarze w tym meczu będą przede wszystkim nastawieni na defensywę. Bowiem dobrze wiedzą, że dla nich jeden z tak mocnym zespołem, jak PSG będzie to spory sukces. Z drugiej strony również do tej pory nie prezentowali solidnej gry w ofensywie. Fakt, że zalewie jeden zawodnik tej ekipy ma strzelonych więcej niż dwie bramki jest tego najlepszym dowodem.

Reasumując, trudno spodziewać się tutaj pojedynku, w którym będzie sporo akcji ofensywnych. Paryżanie, jak nawet wygraną ten mecz to nie powinno w nim paść sporo bramek.

MeczTypKursBukmacher
Nimes – PSGunder 3.5 bramki1.85STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button