Typy na dzisiaj z tenisa – 29 lipca (czwartek)

O awans do koleje rundy turnieju ATP w Atlancie powalczą ze sobą John Isner z Jackiem Sockiem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Isner – Sock: Typy i analiza

Isner – Sock: Typy i analiza

Śmiało można powiedzieć, że zapowiada się niezwykle emocjonujący pojedynek, ponieważ obaj zawodnicy prezentują podobny styl gry. Warunki fizyczne obaj również mają podobne. Warto jest również dodać, że obaj rozegrają już dziesiąta oficjalne spotkanie. Obecnie w tej rywalizacji prowadzą Isner 5-4.

Jednak ine od dzisiaj wiadomo, że zarówno John, ale i Jack to zawodnicy, którzy preferują grę na hardzie. Na tej nawierzchni czują się najlepiej io swoje największe osiągnięcia notują na ten nawierzchni.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Bierze się to z tego, że atutami obu tych zawodników jest własne podanie. Obaj dobrze serwują czują się niezwykle dobrze w tym elemencie i będą na pewno chcieli to również teraz powiedzieć. Niewątpliwie ciężko obaj będą mieli, aby przełamać.

Owszem na papierze lepszym zawodnikiem jest Isner. Jednak trudno spodziewać się tego, aby byłby to jednostronny pojedynek.

Spotkania Isner – Sock można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Isner – Sock11.47BetFan
Isner – Sockover 22.51.51LvBet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button