Typy na piątek 21 grudnia

Kosice – L.Mikulas

Przed nami kolejna seria spotkań przez nami w lidze słowackiej hokeja na lodzie. Jedno z piątkowych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Kosicami, a L. Mikulas. Faworyt tego boju jest tylko jeden, rzecz jasna są nim gospodarze, którzy nie powinni mieć przynajmniej teoretycznie większych problemów, aby zdobyć komplet punktów.

Kosice na pewno są jednym z faworytów o Mistrzostwo Słowacji, ale i również wymienia się ich, jako faworytów do wygrania rundy zasadniczej. Są na dobrej drodze do tego, ale każda strata punktów jest bardzo bolesna. Ponieważ mają przewagę zaledwie trzech punktów nad czwartym zespołem!!

W związku z tym nie mogą tracić punktów w takich meczach jak ten. Po pierwsze rywal z dolnej części tabeli, po drugiej znajdują się znacznie lepszej dyspozycji. Po trzecie co istotne grają na własnym lodowisku, gdzie to w tym sezonie zanotowali dwanaście wygranych i pięciokrotnie przegrywali.

Jak weźmiemy pod uwagę kadrę obu tych zawodników to również lepiej wygląda to stronie gospodarzy, którzy w swoich szeregach mają takich zawodników jak Nagy, Kafka, Hascak czy Brophey, którzy powinni poprawić tutaj swój zespół do wygranej.

Kazań – Traktor Czelabińsk

Większych problemów z wygraniem swojego pojedynku ligowego nie powinni mieć gospodarze, którzy są znacznie mocniejszym zespołem od rywali.

Kazań to obecnie trzecie drużyna na wschodzie, natomiast przejezdni zajmują ósme miejsce. Celem gospodarzy jest jak najwyższe miejsce na koniec rundy zasadniczej i tym samym lepsza pozycja wyjściowa przed zmagania playoff. Hokeiści Traktora natomiast liczą na miejsca w TOP 8 na koniec pierwszej części sezonu i tym samym przepustkę gry w playoffach.

Kazań nie ma żadnych problemów z wygrywaniem ostatnich pojedynków na własnym lodowisku. Ponadto strzelają całą masę bramek. W każdym przecież z pięciu ostatnich bojów strzelali przynajmniej trzy bramki. A mają kim straszyć swoich rywali, chociaż na pewno dużo będzie zależało od takich zawodników jak Sekac, Azevedo, Lander czy Postma.

Owszem hokeiści zespołu Traktora w ostatnich bojach dosyć regularnie wygrywali, ale były to wręcz wymęczone zwycięstwa, po dogrywce bądź rzutach karnych. Podczas tego boju od samego początku będą musieli grac na wysokim poziomie i w pełni skoncentrowani o ie liczą na dobry wynik. A to nie będzie takie łatwe. Bowiem warto jest zobaczyć na wyniki pojedynków bezpośrednich, gdzie to pewnie wygrywała drużyna Kazania. I można być pewnym, że podobnie będzie i teraz.

MeczTypKursBukmacher
Kosice – L.Mikulas Kosice -1.51.50etoto
Kazań – Traktor Czelabińsk 11.35Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button