Typy na poniedziałek 17 grudnia

Vsetin – Trebic

Jedno z wtorkowych spotkań w Chance Liga zostanie rozegrane pomiędzy Vstetin, a Trebicem. Faworytami tego spotkania są gospodarze i to właśnie oni powinni tutaj sięgnąć po wygraną. Potencjał ku temu spokojnie mają, jak i możliwości. Ponadto ten mecz rozegrają na własnym obiekcie, gdzie przynajmniej teoretycznie powinno być łatwiej, aby zdobyć komplet punktów. W ostatnich pojedynkach hokeiści drużyny Vsetin są niezwykle skuteczną drużyną na własnym lodowisku, gdzie to strzelają całą masę bramek. Rozbili chociażby podczas ostatnich pojedynków Jihlavę czy Kadań.

Natomiast drużyna Trebic na wyjazdach nie porywa swoją grą, gdzie to mają ogromne problemy ze zdobyciem punktów. Mało tego grają bardzo przeciętnie, strzelenie bramek przychodzi im z wielkim trudem. Podczas tego pojedynku na pewno kluczem do sukcesu będzie gra w ofensywie. Trudno jest uwierzyć w fakt, żeby nagle się przebudzili i zagrali na wysokim poziomie. A jak zobaczymy na kadrę to również lepiej to wygląda po stronie gospodarzy, którzy w pierwszej piątce mają trzech swoich zawodników, a w pierwszej trójce, aż dwóch, tj. Rob, Pechanec oraz Jonak, więc jak widać maja kim tutaj straszyć rywali. Goście natomiast największe nadzieje wiążą z Raską i Nedvidekiem, ale jest to za mało jak na zespół Vsetin.

AIK – Pantern

Jedno z wtorkowych spotkań w lidze szwedzkiej hokeja na lodzie zostanie rozegrane pomiędzy AIK, a Pantern. Faworyt tego boju jest tylko jeden, rzecz jasna są gospodarze, którzy obecnie zajmują drugie miejsce. Natomiast rywale znajdują się po drugiej stronie ligowej tabeli. Obecnie drużyny walczą o zupełnie inne cele, gdzie każdy punkt jest bardzo cenny. Ekipa AIK to zespół, który walczy regularnie czołowe miejsce na koniec sezonu. A w szczególności musza wygrywać takie mecze jak te. Tym bardziej, że grają na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali dwanaście wygranych i trzykrotnie przegrywali. Forma również przemawia za gospodarzami, którzy wygrali cztery z pięciu spotkań. Kadrowo również wyglądają znacznie lepiej od swoich przeciwników, gdzie to mają w swoich szeregach Weigela, Holma, Frodena czy Lindholm.

Goście to jedna z najsłabszych drużyn w lidze. Celem tego zespołu jest utrzymanie się w lidze. Jednak z takimi wynikami jakie notują w ostatnim czasie będzie niezwykle ciężko zapewnić sobie byt. Bilans tego zespołu w ostatnich pojedynkach to jedna wygrana i pięć porażek. Dodatkowo prezentują fatalną dyspozycję w defensywie, gdzie tracą sporo bramek. W pięciu ostatnich meczach stracili łącznie piętnaście bramek. Do tego trzeba dołożyć spotkani bezpośrednie. W tym sezonie te drużyny grały ze sobą dwukrotnie i za każdy razem górą był zespół gospodarzy. I jeżeli hokeiści drużyny AIK zagrają na takim poziomie to w ostatnich bojach to pewnie powinni zanotować wygraną.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Vsetin – Trebic  1 1.65 Lvbet
AIK – Pantern   1 1.55 Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button