Typy na poniedziałek 24 grudnia

Chaika – Loko

Jedno z poniedziałkowych spotkań w rosyjskiej MHL zostanie rozegrane pomiędzy Chaika, a Loko. Faworyt tego boju jest tylko jeden, są nim hokeiści ekipy gości.

Gospodarze mają obecnie dwadzieścia osiem punktów na swoim koncie, co daje im czternaste miejsce w lidze. Dla porównania Loko jest sklasyfikowane na pierwsze pozycji mając sześćdziesiąt jeden punktów.

Gospodarze nie mają żadnych tak naprawdę szans na awans do TOP 8, gdzie strata wynosi już szesnaście punktów. Ponadto forma tej ekipy nie powala, ponieważ przegrali wszystkie ostatnie pięć pojedynków, kończyli przegraną.

Znacznie lepiej to wszystko wygląda u przejezdnych, którzy walczą o pierwsze miejsce na zachodzie. Po serii spotkań bez wygranej wreszcie się przełamali i zanotowali wygraną. I można być pewnym, że teraz będą kontynuowali serię znowu zwycięstw. Potencjał ten zespół ma i to ogromny co zresztą potwierdzili nie raz w tym sezonie.

Pod względem kadrowym, czy też potencjału znacznie lepiej to wygląda po stronie gości. Jeżeli zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tej potyczki.

MeczTypKursBukmacher
Chaika – LokoLoko -1.5 1.46Lvbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button