Typy na środę 19 grudnia

Zilina – Kosice

Można powiedzieć, że trudno spodziewać się tutaj innego rezultatu niż wygrana gości. Kosice są znacznie mocniejszą drużyną, bardziej doświadczoną o znacznie większym potencjale.

Podczas ostatnich sezonów ta drużyna regularnie walczyła o miejsca medalowe. I podobnie również wygląda i w tym sezonie, gdzie mogą zostać nie pierwszy raz w swoje historii Mistrzami Słowacji.

I takim sukcesie na pewno może jedynie pomarzyć, przynajmniej w tym sezonie drużyna Ziliny. Gospodarze tego boju od początku zmagania prezentują się bardzo słabo. Wygranie pojedynku przychodzi im z wielką trudnością i trudno spodziewać się, że może coś nagle zmienić.

Zbytnio nie sugerowałbym się faktem, że gospodarze w ostatnich pięciu meczach przegrali trzykrotnie. Warto zobaczyć z kim z Poprad oraz B. Bystricą po dogrywkach oraz w regulaminowym czasie z Nitrą. Są to ekipy z górnej części ligowej tabeli. Więc teraz będą mieli dobrą okazję, żeby dopisać pewne zwycięstwo.

W ostatnim pojedynku Zilin a grała z bardzo słabym zespołem jakim jest L. Mikulas i to na własnym lodowisku, gdzie to i tak przegrała. Główny ich problem to defensywa, gdzie tracą całą masę bramek, a przy potencjale gospodarzy ciężko będzie im powalczyć.

Kashima – Real Madryt

Przed nami spotkania półfinałowe w Klubowych Mistrzostwach Świata. Jedyny środowy pojedynek zostanie rozegrane pomiędzy Kashimą, a Realem Madryt. Nie da się ukryć, że faworytami tego boju są Królewscy i to właśnie oni powinni wygrać dosyć pewnie ten mecz.

Japończycy z pewnością będą chcieli sprawić niespodziankę i wygrać z Królewskimi. Jednak sami dobrze wiedzą, że będą musieli zagrać w każdym elemencie bardzo dobrze. Mają już za sobą pierwszy mecz w tej imprezie. Gdzie to udało im się pokonać drużynę Guadalajara 3-2. Chociaż trzeba przyznać, że nie był to dobry pojedynek w wykonaniu podopiecznych Oliwy. To właśnie rywale zaprezentowali się z lepszej strony, mieli więcej sytuacji, ale nie umieli ich wykorzystać.

Real Madryt to nie tylko faworyt tego pojedynku, ale również i całej tej imprezy. Chociaż trzeba przyznać, że Real w tym sezonie nie radzi sobie tak jak każdy od nich by oczekiwał. Nie mniej jednak potencjał posiadają bardzo duży i na Japończyków powinno to jak najbardziej wystarczyć. Królewscy na pewno muszą umieć wykorzystać swoje sytuacje bramkowe, bo ich nie powinni mieć większych problemów, aby je wypracować.

Kadrowo również lepiej to wszystko wygląda po stornie Królewskich, doświadczenie, jak i wygrywanie arcyważnych pojedynków również są to atuty Realu. Jeżeli podopieczni Solariego zagrają na swoim poziomie nie powinni mieć tutaj większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Zilina – Kosice 2 1.43 Lvbet
Kashima – Real Madryt Real -1,5 1.55 Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button