Typy na wtorek 18 grudnia

Znojmo – Vilach

Jedno z wtorkowych spotkań w lidze EBEL zostanie rozegrane pomiędzy Znojmo z Vilach. Gospodarze znajdują się w gazie wygrali cztery ostatnie mecze i pewnie będą chcieli dołożyć kolejne zwycięstwo w najbliższym swoim pojedynku. A można powiedzieć, że rywala łatwiejszego ciężko będzie im znaleźć. Vilach to zdecydowanie najsłabsza drużyna w lidze, do tej pory zdobyła szesnaście punktów. W dodatku nie widać żadnej poprawy w ich grze, bo jak to nazwać jak w pięciu meczach nie zdobywa się żadnego punktu. Ponadto ten mecz rozegrają na wyjeździe, gdzie od początku sezonu przegrywali wszystkie konfrontacje i to każde w regulaminowym czasie gry.

Znojmo może do potęg nie należy, ale jak chce zakończyć rundę zasadniczą w TOP 6, a taki cel na pewno ten zespół posiada to taki pojedynek muszą wygrać. Tym bardziej, że znajdują się obecnie w całkiem dobrej dyspozycji. Wygrali cztery ostatnie boje. Do tego ten mecz rozegrają przed własną publicznością. Dużo na pewno będzie zależało od skuteczności gospodarzy, ale jak zobaczymy co Villach w obronie wyczynia, to hokeiści Znojmo nie powinni mieć tutaj większych problemów ze strzeleniem bramek. Bowiem goście tego boju regularnie tracili całą masę bramek. Ponadto ekipie Vilach nigdy nie grało się dobrze na lodowisku w Znojmo, gdzie przegrali cztery z pięciu ostatnich pojedynków. Trzeba powiedzieć, że jak gospodarze nie wygrają tego meczu to będzie spora niespodzianka.

Dusseldorf – BVB

Spotkanie, które może mieć tylko jednego faworyta, oczywiście są nim goście. Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna, a chyba najlepszym dowodem jest to, ze drużyny znajdują się po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli.

Ekipa Dusseldorf będzie walczyła o utrzymanie się w lidze, zaś BVB to drużyna, która co sezon gra o najwyższe cele w lidze. Obecnie są liderem Bundesligi i mają już dziewięć punktów przewagi nad drugim zespołem.

Jeżeli zobaczymy na jakość w grze to nie da się porównać obu ekip, to również przemawia za drużyna z Sigal iduna Park. Klasa zawodników, potencjał, czy doświadczenie to również atuty przejezdnych.

Można się spodziewać, że będzie to pojedynek do jednej bramki, gdzie gospodarze nastawią się na defensywę, zaś gospodarze od pierwszej minuty zaczną atakować bramki rywali.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Znojmo – Vilach 1 1.55 Forbet
Dusseldorf – BVB 2 1.47 Etoto

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button