Typy z Australian Open na piątek 18 stycznia

Collins – Garcia

Można powiedzieć, że jest to jedno z ciekawszych piątkowych spotkań podczas Australian Open. Lecz z drugiej strony faworytką tego boju jest Garcia, która nie powinna mieć większych problemów z wygraną. Wszystkie atuty można powiedzieć, że Carolina ma za sobą. Warunek jednak jest prosty, że musi to potwierdzić na korcie. Dwa wcześniejsze mecze w Australian Open wygrała bez najmniejszych problemów i to bez straty seta. Z kwitkiem odprawiła Hives oraz Ponchet. Z pewnością Garcia liczy przynajmniej na powtórzenie wyniku z poprzedniego roku, gdzie to doszła do 1/16.

Collins dopiero można powiedzieć, że zdobywa jakże cenne doświadczenie. We wcześniejszych latach nie grała w turnieju głównym. Sprawiła sporą niespodziankę podczas pierwszej rundy, gdzie ograła Goerges 2-1. W drugiej rundzie, gdzie była zdecydowaną faworytką los sprawił, że mierzyła się z Vickery. Wygrała spotkanie bez straty seta, ale nie było to w żadnym wypadku przekonujące zwycięstwo. Teraz czeka ją na pewno ciężka gra od pierwszej piłki. Garcia na pewno będzie chciała narzucić swój styl gry i od pierwszego gema „przestraszyć rywalkę”. Faworytką tego boju jest Garcia i spokojnie powinna wygrać tą potyczkę nawet w dwóch setach!

Kvitova – Bencic

Kvitova początek tego sezonu ma bardzo udany. W pięknym stylu wygrała turniej w Sydney , gdzie po drodze ogrywała mocne rywali. W Australian Open wygrała mecze i bez straty seta. Ponadto nie miała żadnych problemów w swoich pojedynkach, gdzie przyszło jej rywalizować z Rybarikovą oraz Begu. W obu tych potyczkach nie dała nawet najmniejszych szans. Petra już poprawiła wynik sprzed roku, gdzie odpadła w pierwszej rundzie. Możliwości posiada bardzo duże. Jest również bardziej ograną zawodniczką od swojej rywalki podczas wielkich imprez. Również doświadczenie przemawia za tą zawodniczką

Bencic to jest młoda jeszcze zawodniczka. Owszem Bencic talent posiada i to spory, ale jeszcze można powiedzieć nie jest to ten moment, w którym byłby wstanie powalczyć z tak mocną zawodniczką jak Kvitova. Bencic wygrała dwa mecze w tym turnieju w rezultacie 2-1. Okazywała się lepsza od Siniakovej oraz Putintseva. W tych pojedynkach trzeba powiedzieć miała przestoje w grze, A grając z taką zawodniczką jak Kvitova nie może sobie pozwolić nawet na chwilę słabości.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Collins – Garcia 2 1.45 Totolotek
Kvitova – Bencic 1 1.30 Totolotek

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button