Typy z hokeja na niedzielę 13 stycznia

Vitkovie – Karlove Vary

Spotkanie można powiedzieć drużyn znajdujących się po odmiennych tronach w ligowej tabeli. Vitkovie zajmują czwarte pozycję mając sześćdziesiąt dwa punkty. Regularnie punktują przed własną publicznością, gdzie to zanotowali dwanaście wygranych i pięciokrotnie przegrywali. Obecna dyspozycja tego zespołu jest bardzo dobre, ponieważ wygrali cztery z pięciu spotkań.

Goście już nie mają większych szans, żeby liczyć na bezpieczne utrzymanie się w lidze. Widać, że o swój byt będą walczyć w playoutach. Do tego trudno jest uwierzyć, żeby mogliby tutaj powalczyć z rywalami. Wygrali zaledwie jedno z pięciu potyczek. Dodatkowo na wyjazdach od początku sezonu gra im się nie układa, bowiem wygrali zaledwie cztery z czternastu pojedynków poza własną taflą lodu.

B.Bystrica – DVTK

Większych problemów przynajmniej teoretycznie nie powinna mieć drużyna B.Bystricy, aby zanotować wygraną. W niedzielę popołudnie na własnej hali zagrają z DVTK. Zdecydowanym faworytem tego boju są gospodarze, którzy są znacznie mocniejszym zespołem od rywali. Zajmują pierwsze miejsce w lidze. Jeżeli liczą na utrzymanie tej pozycji na koniec rundy zasadniczej to na pewno takie potyczki muszą wygrywać. A można być o to spokojnym, ponieważ od początku sezonu przed własną publicznością grają kapitalnie, osiem wygranych i zaledwie dwie porażki są tego najlepszym dowodem.

Drużyna DVTK obecnie zajmują ósme miejsce w tabeli i z pewnością liczą na awans do pierwszej szóstki. Szanse są, ale niewątpliwie muszą prezentować się znacznie lepiej. Hokeiści tego zespołu wygrali zaledwie dwa z pięciu ostatnich spotkań. Na wyjazdach również gra im się nie układa zbytnio, ponieważ wygrali sześć konfrontacji i piętnaście razy ponosili porażkę.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Vitkovie – Karlove Vary 1 1.55 Fortuna
B.Bystrica – DVTK B.Bystrica-1.5 1.46 Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button