Typy z koszykówki na 16 stycznia (środa)

Valencia – Crvena Zvezda

Jedno z dzisiejszych spotkań w Eurocup zostanie rozegrane pomiędzy Valencia, a Crveną Zvezda. Faworytem tego boju są gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. W obu wcześniejszych meczach drużyna z Hiszpanii pewnie wygrywała swoje boje. Tym bardziej, że ten mecz rozegrają na własnej hali, gdzie nie mają żadnych problemów z wygrywaniem swoich pojedynków. Mają na pewno kim straszyć. Matt w spotkaniu z Limoges zbytnio się nie popisał, ponieważ jego skuteczność nie była na wysokim poziomie, ale ten zawodnik gra dobrze zarówno pod koszem jak i z dystansu. Ponadto szansę na grę przez większość meczu powinni dostać jeszcze Thomas, Dubljević czy Van Rossom, którzy przy dobrej skuteczności spokojnie mogą rzucić w granicy piętnastu punktów.

Drużyna Crvena Zvezda w tych rozgrywkach ma jedną wygraną i jedną przegraną. Na własnej hali udało im się pokonać najsłabszą drużynę w grupie Limoges, zaś w drugiej potyczce przegrali z Gran Canarią. Teraz również udają się na wyjazd, gdzie nie będzie i już tak łatwo się grało. Można zdecydowanie powiedzieć, że gra tej drużyny opiera się jedynie na Perperoglou. Większosć piłek będzie kierowanych do tego zawodnika i jeżeli nie będzie miał swojego dnia to trzeba powiedzieć, że Crevena już po pierwszej połowie będzie przegrywać i to zdecydowanie.

Unics Kazań – Cedevita

Trzeba powiedzieć, że faworyt tego boju jest tylko jeden, są nim gospodarze. I tylko wymiar z jaką przewagą wygrają ten mecz pozostaje kwestią otwartą. Bilans gospodarzy to obecnie jedna wygrana i przegrana, ale w razie zwycięstwa dzisiaj wskakują na drugie miejsce. Z pewnością liczą na szansę gry w kolejnej rundzie tych rozgrywek. Na pewno czują spory niedosyt po pojedynku z MoraBanc Andorra, gdzie grali z rywalem na wyjeździe a mimo to byli lepszym zespołem od swoich przeciwników. Możliwości trzeba powiedzieć, że mają spore i stać ich na bardzo dużo. Lecz z drugiej strony muszą to potwierdzić na parkiecie. Ma kto prowadzić ten zespół do wygranej Henry, Ejim, Smitj, Lockett czy McCollum. Przede wszystkim ten pierwszy ma co do udowodnienia, ponieważ w pojedynku z MoraBanc Andorra nie zaliczył dobrego występu.

Cedevita jest to najsłabsza drużyna w grupie. Co zresztą pokazały dwa wcześniejsze mecze, w których ponosili porażkę. I co istotne były to dosyć pokaźne przegrane, z Zenitem na wyjeździe przegrali, aż czternastoma punktami. Również ciężko będzie dla nich walczyć z rywalem podczas tego pojedynku. Ciężko znaleźć atut przemawiający za tym zespołem. Możliwości, potencjał, własna hala, klasa zawodników przemawiają za gospodarzami, którzy można powiedzieć, że nie powinni mieć większych problemów, aby zanotować wygraną.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Valencia – Crvena Zvezda 1 1.33 Fortuna
Unics Kazań – Cedevita Kazaz -7.5 1.45 Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button